Механічна Коробка 8.2.8

581


Механічна Коробка — у продовженні популярної головоломки, ти знову приміряти на себе роль Дослідника і спробувати зламати загадкове пристрій — Механічну Коробку. На цей раз, версії два-нуль. Як і раніше, кожен шар захисту Коробки являє собою самобутню, унікальну головоломку. Повинен попередити, що деякі з цих головоломок будуть надзвичайно складними. Але кожна загадка може бути вирішена, якщо ти проявиш увагу до деталей, логіку і нестандартне мислення. Чи готовий ти прийняти виклик, відчути радість перемоги і приєднатися до тих небагатьох, хто зміг відкрити таємницю Механічної Коробки?Як грати

  • Якщо запустивши гру ти не знаєш, як почати, подумай, може тобі більше піЕкшн де який-небудь тайм-кілер?
  • Кожен шар захисту Механічної Коробки забезпечений БЗК — Великою Зеленою Кнопкою призначеної для переходу до наступного, що знаходиться нижче, рівню. Тобі потрібно всього лише натиснути її (лол).
  • Якщо яка-небудь з головоломок поставила тебе в глухий кут, не впадай у відчай! У Коробці є вбудована система підказок. Але пам’ятай, Коробка — це не гра для казуалів, це нащетинилися системами захисту, броньовані залізяка. І підказка — це тільки порада, а не готове рішення.

Передісторія
Механічна Коробка — один з останніх осколків технологій Древніх, що зберігся в постапокаліптичному світі альтернативної Землі. Високотехнологічне пристрій, створений з єдиною метою: зберігати і захищати невідомий Об’єкт всередині. На сьогоднішній день, Коробка знаходиться в досить жалюгідному стані, частково пошкоджена, заросла мохом та іншою рослинністю. На одній з поверхонь все ще можна прочитати попереджувальний напис: «СУБЪЯДЕРНЫЕ ЕЛЕМЕНТИ ЖИВЛЕННЯ ЗАМІНІ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ».


Завантажити

Android 4.0.3+