Magic the Gathering Puzzle Quest 2.5.0

337Magic the Gathering Puzzle Quest — вибирайте улюбленого Planeswalker-а, збирайте потужні колоди і сокрушайте опонентів у боях в стилі «збери три». Комбінуйте камені, щоб накопичувати ману і обрушувати на ворогів нищівні заклинання. Бийтеся з цілим легіоном гідних супротивників, пробиваючи собі шлях через Мультивсесвіт.ПЕРЕХИТРИТЕ СУПЕРНИКІВ
Випробуйте майстерність, зібравши ідеальну колоду і піднявшись на вершину списку лідерів в напружених дуелі з іншими гравцями! Розробіть стратегію і зберіть істоти і заклинання, щоб вийти переможцем з постійно прибавляющихся одиночних випробувань.

СКЛАДІТЬ КНИГУ ЗАКЛИНАНЬ
Зберіть гідну колоду і бийтеся з одними з найнебезпечніших супротивників в Magic: The Gathering. Потужні заклинання, такі як Трагічний Зарозумілість, і люті істоти, такі як Жадібний Дракон, готуються вступити в бій, коли ви складете комбінації.

ЗНАЙДІТЬ МОГУТНІХ СОЮЗНИКІВ
Вибирайте найбільших Planeswalker-ів в Мультивселенной і збирайте належні їм колоди.
Випереджайте ворога на кілька кроків разом з майстром обману Джейсом або обрушьте на них ревущее полум’я з пиромантом Чандра.

ДАЙТЕ ВОЛЮ PLANESWALKER-У
Використовуйте унікальні здібності Planeswalker-ів. Постріл полум’я Чандри дозволить вам спопелити ворогів, а Некромантия Ліліани — підняти мертвих з могил. Підвищуйте рівень Planeswalker-а і заклинань, щоб розбивати супротивників.


Завантажити

Android 4.1+