Lynket Browser 2.0.1

475

Lynket Browser — відкриття настроюваної вкладки в Chrome (Custom Chrome Tab), скрізь, в будь-якому додатку, не задіюючи сам Chrome.Однак, не всі розробники реалізували Chrome Настроювані вкладки та ось де Lynket (Chromer) стане в нагоді. Коли ви встановите його в якості браузера за замовчуванням на будь-який пристрій під управлінням Android 4.1 Jelly Bean і вище, то він переймає ваші посилання і відкриває власну вкладку. Це означає, що ви отримаєте всі переваги, без необхідності відкривати повний Chrome браузер для перевірки сторінки. З моменту, розімкнена система управління webview підтримує тільки Android 5.0 і вище, додаток ще більш корисним на пристроях під управлінням більш старих версій Android, так як дозволяє їм використовувати Chrome оновлення безпеки без прив’язки до їх застарілі програма webview.

Я перевіряв Lynket Browser (Chromer) пару годин і здається, що все працює, як очікувалося. На моєму Nexus 5 разів, натиснувши на посилання з інших додатків тепер відкриває Lynket Browser (Chromer), яка почуває себе легше, але при цьому повнофункціональна версія Chrome. Параметри мізерні, але вам Екшн сно не потрібно багато для програми, яка повинна працювати, непомітно у фоновому режимі.

Chromer безкоштовний в Play маркеті, але переконайтеся, що ви використовуєте версію Chrome, яка підтримує користувальницькі вкладки (тобто v45 і вище).


Завантажити

Android 4.1+