Logic Dots 2 1.2.4

445

Якщо вам подобається вирішувати оригінальні головоломки, вам потрібна гра Logic Dots 2! Це — дуже легка і захоплива гра: розташовуйте точки в комірках, щоб складати фігури і вирішувати головоломки. Ця унікальна, неймовірна комбінація судоку і морського бою відрізняється простотою і логічністю, але поступово стає все складніше. Гра Logic Dots 2 здивує і порадує вас в рівній мірі.Кожна хитра головоломка Logic Dots 2 являє собою пусте поле з осередками, що оточують числа. Гравцям потрібно знайти приховані зв’язки між точками, а потім складені ними фігури на полі, враховуючи те, що в кожному рядку і стовпці знаходиться вказана кількість точок. Ця довгоочікувана гра є продовженням завоювала популярність головоломки, що стала №1 в App Store з практично 1 мільйоном гравців, що приєдналася всього за тиждень. Просто неймовірно!

Немає обмежень за часом і ходах, у деяких головоломках можна вільно користуватися підказками, що робить гру простіше для користувачів. Однак будьте уважні: у міру просування в грі, випробування на перевірку вашої дедукції стають пекельно складними. Тільки справжні майстри логіки зможуть Екшн ти до кінця у Logic Dots 2!

— ВИКОРИСТОВУВАТИ ЛОГІКУ, ЩОБ ПЕРЕМОГТИ: Розташовуйте точки на полі, щоб зв’язати їх і скласти фігури для вирішення кожної логічної головоломки.
— ГАРНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ: Чудові барвисті рівні тепер радують ваші очі ще більше. Logic Dots також підходить для користувачів, не розрізняють кольорів!
— РОЗВИВАЙТЕ СВІЙ ІНТЕЛЕКТ: Logic Dots 2 допомагає гравцям розвинути логічну дедукцію і поліпшити когнітивні навички.
— НІЯКОГО ТИСКУ, НЕ ПОСПІШАЙТЕ: Немає обмежень за часом і кількістю ходів. Ви можете зробити скільки завгодно Екшн протягом зручного вам кількості часу для проходження кожної головоломки!
— ПОПУЛЯРНА ФРАНШИЗА: Над розробкою Logic Dots 2 працювали провідні програмісти, створили Logic Dots, Logic Traces і найпопулярнішу гру-головоломку Tiny ЗлоЕкшн !
— НЕЗРІВНЯННА ІНТЕНСИВНІСТЬ: Більше 200 унікальних постійно ускладнюються головоломок забезпечать вашому мозку безліч годин напруженої роботи і принесуть вам масу задоволення. Дуже скоро ще більше пакетів з новими рівнями буде випущено в якості безкоштовних оновлень!
— АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО: Не потрібно ніяких покупок у додатку до самого кінця гри!
— ВЧІТЬСЯ У СВОЄМУ РИТМІ: Корисні інструкції для гравців на будь-якому рівні складності.
— ПОРІВНЮЙТЕ І ЗМАГАЙТЕСЯ: Ваш рахунок, досягнення в Game Center і рейтинги покажуть, хто з ваших друзів володіє найбільш розвиненою логікою. Ви впевнені, що це ви?
— НЕ БІЙТЕСЯ РОБИТИ ПОМИЛКИ: Будь-які логічні помилки можна виправити, завдяки необмеженій кількості можливостей скасування ходів!
— ПІДКАЗКИ, ЯКЩО ВОНИ ВАМ ПОТРІБНІ: Якщо у вас не виходить просунутися вперед, натисніть на кнопку підказки, і ви зможете повернутися до головоломці миттєво!


Завантажити

Android 4.0.3+