Letv готує повернення на ринок смартфонів — скандальна компанія показала нову модель

30

В офіційному акаунті колись дуже амбітного, але в підсумку здувся бренду letv в соціальній мережі weibo оприлюднені зображення нового смартфона, який, по всій видимості, дебютує до кінця поточного кварталу.

Тут і нижче зображення letv

Компанія letv, згодом перейменована в leeco, була заснована в 2014 році. Спочатку вона надавала послуги потокової трансляції відео. Потім компанія зайнялася випуском телевізорів, смартфонів, розумних годинників та іншої електроніки.

При просуванні смартфонів leeco робила упор на привабливе співвідношення характеристик і ціни. Однак непродумана стратегія і погіршення фінансового становища змусили компанію згорнути свою діяльність.

У травні поточного року стало відомо, що компанія має намір відновити роботу. Зокрема, було проведено захід letv smart ecological conference. І ось тепер повідомляється про те, що китайський розробник готує новий смартфон.

Як можна бачити на зображеннях, апарат отримав цілком стандартний дизайн. Він обладнаний дисплеєм, у верхній частині якого розташовується невеликий виріз для одинарної фронтальної камери. Нижня рамка має досить значну ширину. Ззаду встановлена камера з декількома блоками. На тильній панелі можна бачити логотип letv.

На жаль, технічні характеристики пристрою поки не розкриваються. Але навряд чи мова йде про підготовку флагманського апарату.