Круто подешевшала 3080 gigabyte aorus незважаючи на зростання ефіру

17

Китайський технологічний гігант xiaomi на цьому тижні випустив нову стабільну версію програмного забезпечення miui 12.5 більш ніж для дюжини смартфонів. Оновлення отримали три моделі в росії. Ще для двох пристроїв стала доступна глобальна версія, а європейську збірку випустили для шести телефонів. Крім того, в азії оновилося ще п’ять девайсів.

Poco x3 pro, перший і поки єдиний смартфон з процесором snapdragon 860, отримав російську версію програмного забезпечення miui 12.5 під номером v12.5.4.0. Апдейт приніс патч безпеки операційної системи за серпень 2021 року.

А ось бюджетник redmi 8a, незважаючи на те що коштує в рази дешевше, вже обзавівся вересневої латкою безпеки ос. Вона йому стала доступна разом з програмним забезпеченням miui 12.5 під номером v12.5.2.0.

Третій смартфон, оновлений в росії-xiaomi 11t. Це новинка на dimensity 1200, яка ще навіть не надійшла в продаж. Після покупки користувачі зможуть встановити прошивку під номером v12.5.2.0 з латкою безпеки операційної системи за вересень нинішнього року. Оновлення вийшло сьогодні, 28 жовтня 2021 року.

Глобальну версію випустили на redmi note 9 і redmi 9. Номери-v12.5.2.0 і v12.5. 3. 0 відповідно. В обох випадку мова йде про варіант enhanced з сотнями виправлень і патчем безпеки за жовтень нинішнього року. Зауважимо, що їм вже був доступний апдейт раніше, але для “обмеженого кола осіб”. Тепер оновлення можуть встановити всі бажаючі.

Далі подивимося, що там в європі. Глобальна європейська версія стала доступна для redmi note 10 5g і poco m3 pro 5g. Це ідентичні смартфони в технічному плані, але з різним дизайном. Вони отримали латочку безпеки за вересень і вийшли з програми mi pilot. Тепер встановити оновлення можуть всі власники цих моделей.

Те ж саме стосується і poco x3 nfc. Версія v12.5. 3. 0 вже поширюється не в рамках програми mi pilot, а для всіх. Вона приносить патч за жовтень нинішнього року. Разом з тим компанія вже встигла випустити збірку v12.5. 3. 1 для учасників mi pilot. Ця версія програмного забезпечення підвищує швидкодію і стабільність роботи системи.

Redmi note 9t сьогодні оновився до версії v12.5. 5. 0. Апдейт приніс латочку безпеки операційної системи за нинішній місяць. Зауважимо, що мова поки йде не про версію enhanced. Також в європі оновлення отримали xiaomi mi note 10 lite і xiaomi 11 lite 5g ne. Ключове нововведення-патч за вересень.

Нарешті, в китаї та інших країнах азії компанія випустила апдейт для redmi 10 prime, redmi 10, redmi note 8 pro, poco x3 (без nfc) і xiaomi mi mix fold. Для смартфона це перша версія miui 12.5, хоча днями йому стало доступно найбільше оновлення в історії miui.