Крістен ріттер прокоментувала повернення джесіки джонс в mcu

20

Мабуть, найуспішніший серіал netflix по marvel після « шибайголови » і « карателя » – це « джессіка джонс », і багато в чому це завдяки виконавиці головної ролі – крістен ріттер.

Прем’єра серіалу відбулася в 2015 році, і отримала захоплені відгуки критиків за свій нуарний тон і дослідження серйозних тем, включаючи згвалтування, посттравматичний стресовий розлад, хоча в другому і третьому сезонах теплих слів ставало все менше. Після закінчення контракту з netflix, серіал підійшов до кінця після третього сезону, і зараз права на джесіку джонс повернулися до компанії кевіна файгі. І, як і слід було очікувати, джонс у виконанні ріттер-одна з тих, кого хочуть побачити в mcu – як фанати, так і сама виконавиця.

В ексклюзивному інтерв’ю з screen rant, актриса, просуваючи майбутній фільм з її участю « нічні зошити », вона говорила про час, проведений з джесікою джонс. Коли їй задали питання про повторення ролі персонажа в кіновсесвіті marvel, вона заявила наступне:

Я б померла, щоб знову зіграти джесіку. Я чудово провела час, граючи її, і я її дуже люблю. Я дуже пишаюся цим персонажем. Не тільки тому, що це була чудова роль – вона така погана. Вона знайшла відгук у людей таким чином, що я не знаю, хто ще б зміг це зробити. Так що, якщо у мене коли-небудь з’явиться можливість надіти ці черевики знову, я буду там в одну мить.

Хоча якість шоу, як уже згадувалося, почала погіршуватися з кожним наступним сезоном, не можна заперечувати, що « джессіка джонс » став одним з кращих серіалів netflix по marvel, і багато хто дуже засмутилися, коли дізналися, що його скасували так рано – як і « шибайголова » і « каратель ». І нехай завзятість з боку ріттер не вказує, чи є які-небудь плани на джесіку джонс в майбутньому, приємно, що для неї це дорогоцінний досвід, і вона готова зіграти персонажа знову.