Кращі вірші 1.12

139
Кращі вірші — це величезна колекція найкращих віршів всіх часів, від сучасних до класики. У нашому додатку Ви можете читати вірші класиків. Улюблені вірші та вірші про русі. Всі вірші дуже емоційні і розповідають нам яку-небудь історію. Вірші про кохання і найбільш зворушливі вірші. Ця програма цілком і повністю присвячений поезії.


Вірші про любов. Лірика у віршах. Вірші про любов.Кращі вірші про життя. Гарні вірші і короткі чотиривірші. Поезія російських поетів. Великі поети. Самі знамениті вірші. Вірші про жінок.

Вірші таких класиків як Пушкін, Єсенін, Цвєтаєва. Лермонтов, Маяковський, Ахматова, Некрасов, Бунін, Пастернак, Шекспір, Набоков і багатьох інших.

Вподобані запису можна коментувати і оцінювати. Всі сподобалися картинки можна зберігати в галереї пристрою в папці програми. Ти можеш ділитися записом з друзями через соціальні мережі Facebook, Вконтакте, Однокласники, Viber, WhatsApp а так само інші встановлені на пристрої додатки. Ну і звичайно, ти можеш залишати лайки і зберігати записи в обране.


Завантажити

Android 4.0+