Космічна mmo-гра eve online отримала оновлений клієнт для macos з поліпшеннями графіки і продуктивності

37

Ісландська студія ccp games на офіційному сайті своєї науково-фантастичної глобальної mmo-гри eve online оголосила про впровадження в проект повної підтримки операційної системи macos.

Джерело зображення: ccp games

У додатку eve online була поліпшена графіка і візуальні ефекти, знижена навантаження на оперативну пам’ять і підвищена продуктивність, а також додана повна підтримка клавіатури і миші mac.

Повідомляється, що користувачі intel і m1 mac зможуть без проблем перейти до нової версії eve online: після установки оновленої програми запуску (завантажити її можна з сайту гри) почнеться автоматичний перехід з клієнта wine на клієнт mac.

” ми наполегливо працювали над поліпшенням гри і тісно співпрацювали з нашою спільнотою, щоб забезпечити кращий досвід для ще більш широкої аудиторії. Завдяки потужності чіпа apple m1 користувачі mac можуть легко потрапити в новий едем і насолоджуватися грою в eve online так, як вона задумана, — з чудовою продуктивністю і графікою»,-заявив творчий керівник eve online бергур фіннбогасон (bergur finnbogason) в прес-релізі.

З нагоди виходу оновленого клієнта eve online для macos розробники підготували щоденні нагороди і різні святкові забарвлення для кораблів. Акція триватиме до 19 жовтня.