Компактна клавіатура logitech mx keys mini працює до п’яти місяців

42

Logitech представила нову бездротову клавіатуру mx keys mini і її версію для mac. Це більш компактна версія популярної mx keys, призначена спеціально для творчих людей. У ній застосовується фірмова технологія набору тексту з особливою формою клавіш, а час автономної роботи від одного заряду досягає п’яти місяців.

У mx keys mini застосовується фірмова технологія немеханічного набору тексту perfect stroke. За запевненнями logitech, мінімалістський форм-фактор сприяє корекції постави і дозволяє розташувати мишу ближче до клавіатури, щоб руки менше тягнулися до неї, що сприяє поліпшенню постави і ергономічності в цілому. Втоплені глибше кнопки сферичної форми дозволяють розмістити всі команди і гарячі клавіші під рукою. Розміри пристрою становлять 295,99 х 131,95 х 20,97 мм.

Клавіатура підтримує три нові функції, покликані оптимізувати роботу при використанні програмного забезпечення logitech options: клавіша відключення / включення мікрофона, клавіша вставки emoji, а також клавіша диктування (для розпізнавання мови необхідно пристрій і по, що підтримують російську мову).

Від одного заряду mx keys mini може пропрацювати до 10 днів з включеним підсвічуванням або до п’яти місяців при її відключенні. Заряд здійснюється через порт usb type-c. Клавіатура підтримує одночасне підключення відразу до трьох пристроїв і сумісна з windows, chrome, linux, android, macos, ios, ipados, bluetooth і usb-приймачем logi bolt. Версія mx keys mini для mac оптимізована для роботи на пристроях на базі операційних систем macos, ios і ipados.