Колишня дружина джорджа лукаса розкритикувала нові “зоряні війни”

45

Минуло майже 2 роки з тих пір, як завершилася багатостраждальна трилогія сиквелів « зоряні війни ». Але вона все ще залишається актуальною, хоча причиною тому є, скоріше, її найбільш спірні моменти, яких, на жаль, виявилося предостатньо.

Як відомо, джордж лукас, творець франшизи, не був причетний до виробництва “пробудження сили », « останніх джедаїв ” і ” скайуокер. Схід “, і саме тому, як багато хто вважає, фільми втратили свою іскру. І тепер, одна людина, яка колись була близька до лукаса, висловилася про нову трилогію.

Марсія лукас, колишня дружина джорджа, випустила нову автобіографічну книгу під назвою howard kazanjian: a producer’s life, і в ній вона виклала свої думки про те, на що перетворилася франшиза « зоряні війни » під крилом disney. З коментарями марсії ви можете ознайомитися нижче:

Мені подобається кетлін [кеннеді], вона мені подобалася завжди. Вона дуже розумна і просто чудова жінка. Але тепер, коли вона керує lucasfilm, мені здається, вона і джей джей абрамс поняття не мають, що таке « зоряні війни ». Коли я побачила, як джей джей абрамс убив хана соло, я була в люті. Не було причини цього робити. Я подумала, що вони не розуміють історію джедаїв і магію франшизи.

Ви позбавляєтеся від хана соло? а потім в кінці ” останніх джедаїв » і від люка. Вони вбили хана соло і люка скайуокера. І у них більше немає принцеси леї. При цьому вони продовжують робити фільми щороку.

І вони думають, що важливо звернутися до жіночої аудиторії, тому тепер їх головний герой – жінка, яка повинна володіти здібностями джедая, але ми не знаємо, як вона їх отримала і хто вона така. Це смокче. Сюжетні лінії просто жахливі. Можете процитувати, щоб джей джей абрамс і кетлін кеннеді поговорили зі мною з цього приводу.

Незважаючи на те, що трилогія сиквелів, як уже зазначалося, підійшла до кінця, в мережі регулярно з’являються коментарі про її фільмах, як від акторів, так і від творців. І слова марсії лукаса, безумовно, можуть запам’ятається багатьом, оскільки в багатьох відношеннях вона права.