Kingsman: The Golden Circle 2.1.3

445


Станьте агентом Kingsman! Пройдіть навчання, виконуючи завдання Мерліна у віртуальному середовищі. Приміряйте на себе роль Эггси, Гаррі, Роксі, Мерліна і інших персонажів, кожен з яких володіє унікальним стилем, навичками і набором гаджетів. Врятуйте світ від таяться скрізь прихованих загроз.

Доведіть світу, що ви готові стати справжнім агентом Kingsman. У новій грі Kingsman: The Golden Circle, що поєднує в собі екшен і головоломки, ви зможете повторити найбільші битви агентів секретної служби Kingsman!

Особливості гри Kingsman :

ЗАХОПЛЮЮЧА і ОРИГІНАЛЬНА нова гра в жанрі екшен-головоломок!
Грайте в Kingsman, з блискавичною швидкістю збираючи комбінації в реальному часі! У цій грі в новому жанрі екшен-головоломок вам належить швидко збирати комбінації, поки вас не ліквідували вороги. Не давайте босам діяти, вчасно застосовуючи навички, проходите QTE-події прямо на полі головоломки.

ВИПРОБУЙТЕ СЕБЕ в чотирьох різних режимах гри! Боріться зі знаменитими злочинцями в сюжетному режимі, зберіть команду і киньте виклик іншим гравцям в PVP-режим «Битва за видобуток», скористайтеся допомогою наставника для проходження завдань в командному режимі або стійте, як скеля, під нескінченними атаками ворогів в щоденному режимі поЕкшн .

НАЛАШТУЙТЕ та ПРОКАЧАЙТЕ свою команду агентів!
Вибирайте одяг і оснащення для кожного з агентів по своєму смаку. Підбирайте різноманітні костюми, які змінюють характеристики персонажів, і покращуйте та модернізуйте їх спорядження, зброю і гаджети, щоб гарантувати успіх у черговому завданні.

МИЛУЙТЕСЯ видовищними боями
Збирайте комбінації і дивіться, як ваш улюблений агент атакує ворога нітрохи не гірше, ніж в самих видовищних сцен фільму.

Напружений PVP-екшен! Стратегічні бої з іншими гравцями в реальному часі і покрокові – з можливістю вибору з кількох захоплюючих режимів гри в залежності від вашого стилю. Злетите вгору в таблиці лідерів, довівши, що у вас є всі якості, необхідні для справжнього успіху на секретній службі Kingsman.

У Kingsman: The Golden Circle вас чекають улюблені персонажі з першого і другого фільмів серії – в обгортці новою, ні на що не схожої гри жанру екшен-головоломок. Завантажте гру безкоштовно і отримаєте задоволення від динамічного світу Kingsman прямо зараз!


Завантажити

Android 4.1+