King of Clicker Puzzle 1.0.2

499Дуже барвиста і цікава гра, яка допоможе вам натренувати уважність. Тут присутній незвичайний геймплей, який складається з елементів головоломки і клікер. Вам потрібно натискати на однакові картки і відганяти монстриків від коробки цукерок. З кожним рівнем гра дуже плавно набирає складність, тим самим ефективно розвиває уважність гравця.Хочемо відзначити, що гра припаде до смаку як дітям, так і дорослим, які люблять нескладні ігри, де потрібно шукати однакові картинки. Тим самим можна буде поєднати приємне з корисним — розважитися і натренувати розум та уважність.

*Плюси гри*

ツ Барвиста і цікава гра на тренування розуму і уважності
ツ Ідеально підходить всім віковим групам
ツ Для більшого веселощів введені елементи клікер
ツ Багато рівнів з плавно зростаючій складністю гри
ツ Гра безкоштовна

Для тих хто любить просто пограти в ігри, ця гра теж доведеться за смаком. У ній ви можете знаходити однакові картки і збирати монетки на нові зброї, щоб відганяти ними монстриків.

Про ігровому процесі:

Логічна гра починається з поля карток 3 на 3, де потрібно знайти 2 пари однакових картинок. З кожної знайденої парою картинок даються монетки. Поступово з кожним рівнем гра ускладнюється, з’являються перші монстрики, які не поспішаючи рухаються до коробки цукерок і потихеньку росте поле карток, починаючи від 4 на 4, 5 на 5 і так далі. Монетки гравець може витрачати на зброї (цукровий біту, качалку, сковороду, поварешку тощо) для того, щоб більш ефективно відганяти монстриків, які з кожним рівнем стають сильнішими.
У підсумку в грі можна добре провести час і розвинути свій розум та уважність.

Грайте на здоров’я!


Завантажити

Android 4.1+