Kaspersky Battery Life 1.2.4.77

308

Kaspersky Battery Life — це безкоштовний інструмент для економії заряду батареї, який допомагає продовжити час автономної роботи смартфонів і планшетів Android. Рішення автоматично аналізує всі програми, що працюють на вашому пристрої, виявляє ті з них, що споживають найбільше енергії, повідомляє вам, скільки часу залишилося до моменту, коли батарея розрядиться, а також допомагає відключити непотрібні програми.Дозволяє вам контролювати ситуацію
Рішення постійно відстежує всі програми, запущені на вашому пристрої – навіть ті, що працюють у фоновому режимі. Ви можете відключити додатки, які споживають багато енергії, а ваші улюблені програми будуть продовжувати працювати. З Kaspersky Battery Life ви займаєтеся тим, що вам подобається, і не турбуєтеся про те, що акумулятор може розрядитися.

Відстежує ресурсомісткі програми
Якщо який-небудь додаток починає використовувати більше енергії, ніж зазвичай, ви отримуєте повідомлення про це та вирішуєте, чи потрібно зупинити його роботу.

Дає точний статус заряду батареї
Kaspersky Battery Life аналізує споживання енергії кожним додатком на вашому пристрої, стежить за рівнем заряду батареї та може точно передбачити час, що залишився до моменту, коли вона повністю розрядиться.


Завантажити

Android 4.1+