Jungle Clash 1.0.9

220Короткий опис:


Jungle Clash – це нова MOBA стратегія з динамічними PvP-боями в реальному часі. Зберіть унікальну колоду з вже полюбилися вам бійців, бронемашин та захисних споруд з мобільного хіта Jungle Heat, роздеріть ворожі Вежі в тріски і візьмете блискучі перемоги в захоплюючому протистоянні з суперниками з будь-якої точки планети!

Опис:
Jungle Clash – це нова онлайн-стратегія з динамічними PvP-боями в реальному часі. Зберіть унікальну колоду з вже полюбилися вам бійців, бронемашин та захисних споруд з мобільного хіта Jungle Heat, роздеріть ворожі Вежі в тріски і візьмете блискучі перемоги в захоплюючому протистоянні з суперниками з будь-якої точки планети!

Ситуація вкрай небезпечна, і це термінове донесення з місця військових Екшн – явне тому підтвердження. «Вчора ми чули дивні звуки, що доносяться прямо з нетрів джунглів: мабуть, там постійно йдуть бої. Загони розвідки на базу не повертаються, а Генерал Блад замовив у постачальників не нове озброєння, а тонни попкорну…» Схоже, там Екшн сно є на що подивитися. Кращого моменту для раптової атаки не знайти, тому виступаємо прямо зараз – вас чекають запеклі сутички в джунглях, де все залежить тільки від вас!

> Динамічних PvP битви в реальному часі. Бийтеся з противником тут і зараз! Управляйте своїми військами, в реальному часі, реагуючи на зміни стратегії супротивника. Повертайте результат битви на свою користь, вичікуючи, передбачаючи і безстрашно атакуючи ворожу захист.
> Колекціонування, поліпшення і менеджмент бойової колоди. Збирайте власну колоду героїв, граючи якій ви досягнете вершин майстерності. Вигравайте, покращуйте, змінюйте карти героїв, щоб створити власну армію, що веде вас до перемоги.
> Нескінченні можливості для реалізації унікальних тактик. Пробуйте безліч варіантів і тактик ведення бою. Кілька варіантів виграшу і нескінченні способи їх досягнення – ось що чекає вас в кожній сутичці з супротивником. Не зупиняйтеся на досягнутому, адже кожен суперник може здивувати вас несподіваним поворотом своїх Екшн .
> Візуальне виконання в стилі мобільного хіта Jungle Heat, відомого в усьому світі. Якісна HD графіка не залишить байдужим жодного гравця. Барвисті джунглі і детальна промальовування героїв, знайомих гравцям Jungle Heat, а також безліч візуальних ефектів відмінно доповнять динамічний геймплей.

Настав час геройських поєдинків і захоплюючих тактичних битв! Хай живуть вибухи, вогонь і напалм! Станьте першим, станьте найсильнішим, станьте великим!


Завантажити

Android 4.0.3+