Iphone 13 вийде з підтримкою астрофотографії, apple watch — з ємною акб

29

Незадовго до анонса розкрилися нові подробиці про камеру apple iphone 13. Мережевий інформатор під ніком pine у своєму twitter-блозі повідомив, що майбутні смартфони отримають підтримку режиму астрофотографії. Також інсайдер розповів про інші новинки, які будуть представлені на найближчій презентації apple.

Згідно з джерелом, камера готуються до випуску iphone 13 дасть можливість користувачам робити знімки нічного неба з чітким зображенням небесних тіл. Очікується, що нічний режим смартфона буде доповнений функцією розпізнавання зірок і місяця з відповідною постобробкою.

Також камера новинок дозволить знімати “кінематографічні” відео і фото, на яких об’єкти будуть здаватися ближче до центру кадру і при цьому виглядати природно. Крім того, apple поліпшить функцію оптичної стабілізації зображення( ois), зробивши її роботу більш плавною.

Що стосується, інших новинок apple, інсайдер запевнив, що в порівнянні з попередніми поколіннями apple watch 7 і airpods 3 отримають підвищену автономність. Щодо ємності акумулятора нових tws-навушників інформатор уточнив, що вона збільшиться на 20%.

Презентація нових пристроїв apple відбудеться 14 вересня 2021 року.