Ipad mini 6 має більше оперативної пам’яті, ніж у ipad 9

22

Як відомо, компанія apple не дуже охоче ділиться подробицями про начинку своїх пристроїв і часто ми дізнаємося їх вже після офіційних презентацій новинок.

Так сталося і цього разу. Тільки зараз нам стало відомо, що представлений днями ipad mini 6 має у себе на борту 4 гб оперативної пам’яті. Це на 1 гб більше, ніж у попереднього покоління компактного планшета apple.

Стільки ж оперативної пам’яті має ipad air, а що стосується обсягу озу нового ipad 9, то він залишився на рівні 3 гігабайт.

Нагадаємо, що в іншу відому нам начинку ipad mini 6 входять дисплей зі збільшеним з 7.9 до 8.3 дюймів розміром і більш вузькими рамками, виконаний на базі рк панелі retina, стерео динаміки, процесора apple a15 bionic і від 64 гб до 256 гб вбудованої пам’яті.

Крім того планшет отримав підтримку 5g і wi-fi 6, сканер відбитків пальців розташований на торці корпусу, 12-мегапіксельну фронтальну камеру з підтримкою функції center stage, 12-мегапіксельну одиночну основну камеру з f/1.8 об’єктивом і usb type c порт.

Новий ipad mini може працювати в парі з цифровим пером (стилусом) apple pencil другого покоління, для якого передбачено магнітне кріплення.

Джерело

схожі матеріали: