IOS 11 Що нового, варто оновлюватися?

348

Компанія Apple ще до презентації та старту продажів нових версій своїх iPhone представила iOS 11, яка буде встановлена на все нові гаджети, включаючи iPad.

Користувачі старих пристроїв також отримають можливість оновитися. Що нового в iOS 11, що пропонують нові функції і як новинка сприймається користувальницьким спільнотою?

Новий «Панель управління»


Фотографія Панель управління в iOS 11

«Пункт управління» піддався значним змінам в новій ОС. Тепер дане меню нагадує більше пульт, який можна настроювати.

Часто використовувані повзунки яскравості і гучності збільшилися в розмірі. Тепер всі головні функції вміщуються на один екран, чого ми не бачили в попередніх релізах iOS 11. Користувач самостійно додати та вилучити з пункту управління потрібні йому функції.

Перші відгуки користувачів говорять про деякі огріхи. Так, деякі опції тепер опинилися захованими всередині інших (режим модему, Night Shift і AirDrop).

Нові можливості в Live Photos


Фотографія Live Photos iOS 11

Установка iOS 11 розширює звичні можливості у створенні Live Photos. Тепер є три додаткових ефекту, включаючи створення коротких анімацій з можливістю закільцювати відео, а також програвати його вперед/назад і в режимі «маятник».

Ефект «довга експозиція» дозволяє розмити рухомі об’єкти. Для постобробки фото з’явилося кілька нових фільтрів.

Вивчаючи відгуки iOS 11, багато скаржаться на те, що коли Клавіатура QuickType переходить в альбомний режим, то по краях екрану залишається великий простір, яке можна було б заповнити збільшеними віртуальними клавішами для більш зручного набору тексту.

Камера


Фотографія Нові можливості камери

Інтерфейс роботи з камерами пристроїв був істотно перероблений з додаванням нового функціоналу. В камеру додався режим сканера QR-кодів, гіроскоп, кілька нових фільтрів.

Тепер є можливість зберігати відзнятий матеріал у новому форматі, який економить дисковий просторів без втрати якості, чому зрадіють власники гаджетів з 16 Гб пам’яті.

Правда новий формат не розпізнається на більшості інших пристроїв, але при передачі медіафайли конвертуються в Jpeg.

Інші нововведення iOS 11


Фотографія Siri тепер ще краще розуміє людей

Чи варто переходити на iOS 11? Відповідь однозначна, варто.

В Apple внесли безліч змін, щоб зробити систему більш гнучкою для зручності користувача. Варто відзначити також наступні нові можливості:

-Siri отримала новий інтелект і голос;

-більш деталізовані карти;

– збільшення кількості підтримуваних через Homekit пристроїв;

-новий дизайн AppStore;

-підтримка AR.

Поки що залишається відкритим питання, як поведе себе нова ОС на старих пристроях п’ятого і шостого покоління смартфона. Це ж стосується і старих iPad.

Джерело: http://sokal-shop.net.ua/