iOS 11: нові можливості Siri

298

Довгоочікуване оновлення мобільної операційної системи від Apple принесло чимало крутих фішок, наприклад нові функції панелі керування камери. Але більше всіх нових функцій отримав персональний помічник Siri.

Siri придбала більше десятка нових функцій, починаючи з можливості поділитися своїм акаунтом у соціальних мережах за допомогою QR-коду, закінчуючи більш виразним голосом. Так само Siri-тепер може бути і вашим особистим ді-джеєм. Давайте детально рассорим все нові фішки Siri.

Синхронізація між пристроями


Фотографія Ваші звички тепер у хмарі

З iOS 11 Siri навчається на ваших звичках і синхронізує ці переваги на всіх ваших пристроях Apple.

Страшно, дуже страшно, відразу згадуються мови Ілона Маска про те, що штучний інтелект нас і згубить.

Якщо у ваших контактах, є 5-6 Насть, то Siri досить швидко зрозуміє, який з них ви хочете зателефонувати.

Siri так само запам’ятає ваші улюблені місця, спортивні команди і навіть уподобання в одязі. І вона без помилково відповість, як саме зіграла ваша команда, навіть якщо ви не сказали, яка саме ваша команда.

Миттєвий переклад на будь-яку мову


Фотографія Миттєвий переклад на 5 мов

Звучить неймовірно, але варто відразу засмутити, так як поки доступні переклади тільки з англійської мови на китайський, іспанський, італійський, німецький і французький.

Siri може виконувати досить великі обсяги перекладу, до того, поки ви не припините диктувати. Поки ви не закриваєте додаток, Siri буде пам’ятати мову, на який ви переводите, – тому ви можете просто сказати «Перевести» перед кожним реченням, а не постійно повторювати «Переклад на англійська іспанська».

І все ж ми знайшли один недолік: кожен сеанс з Siri переривається, коли ваш телефон блокується або ви припиняєте розмовляти з нею, а переклади, які ви робили, ніде не зберігаються.

Персональний DJ


Фотографія Ваші музичні смаки тепер нам відомі

Коли ви підключаєтеся до Apple Music, Siri може допомогти поліпшити ваш музичний профіль. Кажучи такі речі, як «Гей, Сірі, грай те, що мені подобається» або «Мені подобається ця пісня» або «Мені не подобається ця пісня» або «Пограй більше Міші Маваши », ви можете налаштувати Apple Music по своєму смаку.

У HomePod також буде особистий ді-джей, але як він буде працювати достеменно не відомо.

Користувальницький інтерфейс


Фотографія Більш зручний інтерфейс

Siri тепер може пропонувати додаткові пропозиції, тому, коли ви запитуєте про футбольний матч, ви можете отримати не тільки рахунок, але і історію зустрічей цих команд, розклад або список улюблених футбольних команд.

Отже, якщо ви скажете: «Гей, Сірі, хто грає в Мадридському Реалі?» Siri покаже вам картку зі списком гравців команди і дасть вам тасувати картки за своїм смаком.

Виразний голос


Фотографія Майже, як людина

Новий голос Siri тепер став ще більше схожий на нормальний голос людини.

Обробка природної мови використовується для розуміння сказаних слів, а перегини і ідентифіковані фонеми тепер зшиваються разом з допомогою машинного навчання, щоб зробити голос Siri, будь то чоловік або жінка, більш виразним.

Персональні фінансові послуги


Фотографія Переводь і приймай платежі голосом

Siri з iOS 11 може відображати ваші баланси та перекази між акаунтами з додатків, які використовують SiriKit.

З iOS 10 розробники додатків отримали можливість змусити Siri здійснювати приватні платежі, а оновлення 10.3 додало можливість відображати або оплачувати рахунки своїм голосом.

QR-коди для платежів та обміну обліковими записами в соціальних мережах


Фотографія QR коди полегшують життя

Поки мало додатків використовують функції QR кодів в SiriKit. На щастя це дуже простий функціонал і він досить швидко може бути доданий у всі популярні додатки.

Наприклад, в червні Apple згадав WeChat як відмінне додаток, хоча його інтеграція з SiriKit поки не працює належним чином.

Якщо все буде працювати як треба то вже скоро , ви могли б сказати: «Привіт, Сири, покажіть мій код оплати WeChat», і на екрані блокування з’явиться QR-код сканування.

Аналогічно, SiriKit в iOS 11 дозволить програмам використовувати QR-коди, щоб ви могли ділитися профілями соціальних мереж з другом чи колегою.

Уявіть, що ви зустрічаєте старого однокласника і хочете обмінятися контактами; ви могли б гіпотетично сказати: «Привіт, Сири, покажи мені мою сторінку на Facebook QR».

Що особливо приємно, так це те, що в iOS 11 камера має власний сканер QR і штрих-кодів. Для сканування просто відкрийте камеру і вкажіть їй на код.

Особистий тайм-менеджмент


Фотографія Зручні замітки

Ще одне доповнення Sirikit підтримує програми для підвищення продуктивності, щоб додавати, змінювати або керувати нагадуваннями або списками в таких додатках, як Evernote і Todoist.

Персональні рекомендації


Фотографія Рекомендації саме для вас

Siri тепер дізнається про ваші новинних вподобання, а потім буде рекомендувати вам схожу інформацію на основі ваших раніше переглянутий новинних матеріалів.

Те, що ви читаєте у новинах, може навіть вплинути на пропозиції, які Siri робить в Safari.

Наприклад, якщо ви читали про реп батлах Гнійного у новинах, Siri може запропонувати вам психологічну допомогу, коли ви знаходитесь в панелі пошуку Safari.

QuickType


Фотографія Друкуй швидше вітру

Друзі скинули місце зустрічі у програмі «Карти», Siri представить ваш передбачуваний час прибуття в пропозиціях QuickType.

Грунтуючись на недавньою діяльності, Siri також може використовувати інші пропозиції, такі як назви фільмів або місць. Це додає до попередніх пропозицій QuickType, таким як Share Your Location.

Редагування сказаного Siri тексту


Фотографія Легко і просто можна виправити невірно витлумачена запит

Тепер кожен раз спілкуючись з Siri ви можете відредагувати сказаний голосом запит, просто натиснувши редагувати.

Це може бути особливо корисно, коли мова заходить про слова чи речення які Siri не може правильно зрозуміти.

Apple Watch з Siri


Фотографія WatchOS 4 допомагає вам у ваших справах

WatchOS 4 – це не iOS 11, але є деякі аналогічні функції, які варто згадати тут як частина зусиль Apple по забезпеченню більшої персоналізації через Siri.

Siri в watchOS 4 намагається зрозуміти, чим ви займаєтеся і видавати поради і рекомендації.

Вона може розповісти вам про вашому робочому календарі, надати оновлення дорожньої ситуації для поїздки додому, дати вам можливість керувати смарт-пристроями навколо вас або ввечері пропонувати нові спільні сімейні фотографії або пропозиції по тренувань.

Джерело: http://free-review.net.ua/