iOS 11: найпоширеніші помилки та їх вирішення

354

Оновлення iOS проходять ретельний процес тестування, але проблеми завжди прослизають у фінальну версію. Користувачі iOS 11 в даний час скаржаться на широкий спектр проблем, в тому числі на ті, що переїхали з бета-версією iOS 11.

Перша версія iOS 11 пропонує нові функції, поліпшення, виправлення помилок і покращення безпеки для користувачів iPhone, iPad і iPod touch. Але окрім нових фішок і поліпшення безпеки воно так само принесло свою колекцію помилок і проблем.

У цій статті ми розповімо, як виправити найбільш поширені проблеми IOS 11. Якщо ви помітили проблеми з акумулятором, Bluetooth або випадкову перезавантаження, ознайомтеся з цим списком виправлень, перш ніж ви зверніться до служби підтримки Apple.

Проблеми з установкою iOS 11


Фотографія Іноді і на стадії установки бувають проблеми

Проблеми з установкою, одна з найчастіших проблем у кожній новій версії iOS, і iOS 11 не виняток.

У деяких користувачів завантаження просто зупиняється і нічого не відбувається. Це дуже поширена проблема, і вона може бути виправлена за лічені секунди.

Якщо iOS 11 не скачується, одночасно утримуючи кнопку «Додому» і кнопку живлення (кнопка зменшення гучності і кнопка живлення на iPhone 7 / iPhone 7 Plus), щоб перезавантажити пристрій.

IPhone або iPad повинні автоматично відключатися протягом 10 секунд, і після цього завантаження повинна продовжуватися в звичайному режимі.

Якщо завантаження триває дуже довго, перевірте підключення до Інтернету. Пам’ятайте, що час завантаження iOS 11 напряму залежить від швидкості вашого з’єднання.

Пристрій погано ловить мережу

Якщо після встановлення iOS 11 постійно пропадає зв’язок, перейдіть в «Налаштування» → «Основні» → «Скидання» і виберіть «Скинути налаштування мережі. Це має вирішити проблему.

Проблеми з акумулятором

Якщо ви помітили, відразу після установки iOS 11,що ваш телефон розряджається за лічені години, не потрібно панікувати. Швидка розрядка акумулятора -надзвичайно поширена проблема для користувачів iPhone і iPad,після переходу на нову версію iOS.

Варто відкрити вкладку енергозбереження і подивитися, яке саме додаток розряджає батарею. Там же ви побачите поради по збільшенню часу автономної роботи.

Є ймовірність, що термін життя вашої батареї підійшов до кінця і її варто замінити

Як вирішити проблему з Bluetooth у IOS 11

Проблеми з Bluetooth вкрай дратують, і їх дуже складно виправити. Якщо Bluetooth перестав працювати як треба, ось кілька порад, кориті можуть допомогти йому схаменутися.

Спочатку спробуйте видалити підключення, яке не працює.

Перейдіть в «Налаштування»> «Bluetooth»> виберіть з’єднання з допомогою «i» в колі> і натисніть «Забудьте про пристрій». Спробуйте заново підключитися.

Якщо це не допомагає, спробуємо піти далі і скинемо налаштування мережі.

Відкрийте «Установки»> «Основні»> «Перевстановлення»> «Скинути налаштування мережі». Це займе кілька секунд, і ваш пристрій забуде всі відомі пристрої Bluetooth. Підключіть і перевірте, чи правильно встановлено ваш пристрій.

Ви також можете спробувати скинути всі налаштування до заводських налаштувань за замовчуванням. Відкрийте «Установки»> «Основні»> «Перевстановлення»> «Скинути всі налаштування». Це займе кілька хвилин.

Якщо ви маєте справу з проблемами Bluetooth в автомобілі, вам необхідно проконсультуватися з інструкцією до вашого авто. Якщо нічого не допомогло, то настав час твиттерных воєн з техпідтримкою Apple.

Кнопки в Центрі управління не відключають Wi-Fi і Bluetooth


Фотографія Кнопки Wifi і Bluetooth тепер тільки розривають з’єднання

У iOS 11 натискання на кнопку «Wi-Fi» або «Bluetooth» не відключає ці функції, а лише від’єднує пристрій точки доступу і розривається зв’язок з усіма підключеними по Bluetooth пристроями, крім Apple Watch і Apple Pencil.

Для повного вимкнення Wi-Fi і Bluetooth необхідно зайти в «Налаштування» і виключити їх у відповідних розділах.

Як виправити проблеми Wi-Fi

Користувачі iOS 11 скаржаться на різні проблеми Wi-Fi. Якщо після оновлення у вас впала швидкість з’єднання і з’явилися обриви, то пора, щось з цим робити.

Перш ніж звинувачувати ваш телефон і Обаму, ви повинні поглянути на наш маршрутизатор. Спробуйте вимкнути і включити його .

Ця порада здається вкрай нерозумним, але він вирішує більш 70% проблем з будь-яким пристроєм, просто задумайтесь про це

Якщо ви не можете отримати доступ до маршрутизатора, який використовуєте, або якщо ви впевнені, що це не має ніякого відношення до нього, настав час копатися в настройках.

Якщо мережа не працює, то про неї можна забути

Перше, що вам потрібно зробити, – це забути про мережі Wi-Fi, яка дає вам проблеми. Увійдіть у свої налаштування> Wi-Fi> Виберіть з’єднання, натиснувши «i» в колі> і натисніть «Забути цю мережу» у верхній частині екрана.

Якщо це не спрацювало, зайдіть в свій додаток «Налаштування»> «Стандартні»> «Перевстановлення»> «Скинути налаштування мережі». Це також призведе до того, що ваш пристрій забуде паролі Wi-Fi, тому їм буде зручно.

Якщо нічого не допомагає, перейдіть до керівництва Apple з проблем Wi-Fi .

Як виправити проблеми з Touch ID


Фотографія Проблеми з Touch ID досить рідкісні, але й вони бувають не приємні

Якщо Touch ID перестає працювати, спочатку переконайтеся, що на ваших пальцях немає сторонніх речовин( води, масла, фарби) і вже потім читайте далі.

Якщо ви впевнені, що це не проблема, додати відбитки заново. Відкрийте «Установки»> «Сенсорний ідентифікатор» та «Код доступу»> Введіть свій пароль.

На наступному екрані торкніться кожної позначки для відбитка і виберіть «Видалити відбиток». Коли це буде завершено, натисніть «Додати відбиток пальця …», щоб повторно настроїти свій сенсорний ідентифікатор.

Як виправити проблеми зі звуком

Якщо ви відчуваєте проблеми зі звуком (спотворення, нечіткість, відсутність звуку і т. Д.), то нам є, що вам запропонувати.

По-перше, перезавантажте пристрій. Вимкніть iPhone або iPad і увімкніть його та переконайтеся, що проблема пішла.

Якщо це не допоможе, загляньте в решітку гучномовця і перевірте наявність сміття. Якщо ви помітили щось, акуратно видаліть його і подивіться, чи покращується ваш звук. Якщо це не спрацює, спробуйте відключити і включити Bluetooth.

Якщо ви зіткнулися з проблемою в певному додатку, ви повинні завантажити останнє оновлення і подивитися, чи допоможе це.

Як поліпшити продуктивність iOS 11

Якщо після оновлення телефон лагает і підвисає, то ви зовсім не самотні. Інші користувачі iOS 11 стикаються з тими ж проблемами.Що можна зробити, що б позбавиться від лагів і підвисань:

 • Частіше перезавантажуйте ваш пристрій
 • Почистіть пристрій від старих файлів і сміття
 • Оновіть програми до останніх версій
 • Вимкніть віджети
 • Почистіть кеш браузера
 • Вимкніть фонові процеси
 • Зменшіть анімацію

Як виправити проблеми з переворотом в IOS 11

Якщо ваш пристрій після оновлення iOS 11, не хоче перевертатися з портретної орієнтації, ось, що можна спробувати.

Спочатку спробуйте блокувати і розблокувати пристрій. Натисніть кнопку живлення, щоб розблокувати телефон за допомогою ПІН-коду або відбитка пальця, щоб дізнатися. В деяких випадках допомагає і така хитра маніпуляція

Якщо це не допомагає, спробуйте перезавантажити свій iPhone або iPad.

І якщо це не спрацює, ви можете спробувати відключити Рух. Для цього відкрийте «Установки»> «Основні»> «Доступність» і «Вимкнути рух».

Як виправити проблеми підключення ПК або Mac до iOS 11

Якщо ви більше не можете підключити пристрій до Mac або ПК, на якому запущена iTunes, у нас є рішення.

Переконайтеся, що ви використовуєте останню версію iTunes. У iTunes виберіть вкладку iTunes у верхньому лівому кутку і натисніть «Про програму iTunes». Поточна версія 12.7.

Якщо ви використовуєте стару версію, завантажте останнє оновлення через вкладку iTunes> Перевірити наявність оновлень. Ви також можете знайти відповідний файл по посиланню.

Якщо ви використовуєте комп’ютер Mac, пам’ятайте, що ви повинні використовувати OS X 10.9.5 або новіше, щоб підтримувати пристрої iTunes і iOS 11.

Якщо ви використовуєте ПК з Windows і брандмауер, ознайомтеся з цим керівництвом від Apple . Є ймовірність, що ваш брандмауер блокує вашу синхронізацію.

Як виправити проблеми з IOS 11 Mail


Фотографія Outlock тимчасово не працює в поштовому клієнті за замовчуванням.

Якщо у вас є облікові записи Outlook.comOffice 365 і microsoft Exchange 2016, то ви вже напевно бачили помилку в стандартному додатку «Пошта» в iOS 11 — листи переміщуються в папку «Не вдалося надіслати», а система оповіщає про те, що сервер відхилив повідомлення.

Щоб вирішити цю проблему, ви можете завантажити безкоштовний клієнт outlook для ios з app store . Outlook для ios повністю підтримує різні поштові служби, включаючи outlook.com office 365 і microsoft exchange server 2016.Якщо ж ви не хочете нічого качати, то вам доведеться почекати оновлення з виправленнями даної помилки.

Microsoft, у свою чергу випустило костыльное рішення. Знайти його можна тут

Apple обіцяє найближчому оновленні виправити дану помилку.

Як вирішити проблему, якщо її немає у цьому списку

Якщо ви не можете знайти виправлення для своєї проблеми з iOS 11 у цьому списку, ось кілька рекомендацій.

Форуми

Якщо ви хочете спробувати знайти рішення не виходячи з дому, зайдіть на форуми Apple і попросіть про допомогу. Обов’язково зробіть це у потрібному місці.

Відкат на більш ранню версію

Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, ви можете подумати про відкат до iOS 10.3.3 .

Техпідтримка Apple

Ви також можете написати в підтримку Apple через свою обліковий запис в Twitter . Ви також можете знайти підтримку Apple на веб-сайті компанії .

Якщо нічого не працює, то пора відкотиться до заводських установок

Заводська перезавантаження пристрою знищить все, що вам дорого і поверне телефон до початкового стану. Вкрай рекомендуємо перед цим зробити резервну копію ваших файлів.

Після того як ви скопіювали всі свої файли, відкрийте «Установки»> «Основні»> «Перевстановлення»> «Стерти весь вміст і налаштування». Знову ж, цей метод слід використовувати тільки як крайній засіб

Джерело: http://htc-android.com.ua/

Ремонт турбін автомобіля

3-23-2021

Ознаки поломки турбіни:

 • Підвищена витрата масла.
 • Текти масла з турбокомпресора або сполучних патрубків.
 • Підвищена витрата палива.
 • Падіння потужності двигуна.
 • Погіршення динаміки розгону.
 • Сторонній шум, скрегіт або свист при роботі двигуна.
 • Підвищена димність вихлопу (чорний, білий або синій дим)

ДІАГНОСТИКА ТУРБІНИ


Якщо ви підозрюєте, що турбіна вашого автомобіля працює не так, як треба, або точно впевнені в її несправності, необхідно провести повну діагностику. Це допоможе з’ясувати причину і усунути її перш, ніж вона призведе до більш серйозної поломки. Зробити це можна за посиланням Смотреть Ремонтуємо турбіни будь-якого типу швидко і якісно, на професійних стендах, з гарантією.

Тривожні ознаки: свист, що з’являється при збільшенні кількості обертів, зниження тяги, густий чорний дим з вихлопної труби. При виявленні цих неполадок звертайтеся в автосервіс, де майстри оглянуть турбіну і виявлять дефекти за допомогою високоточного обладнання.

Діагностика проводиться в два етапи:

 • Ретельна перевірка двигуна автомобіля на предмет протікання масла, тиску в картері, стороннього шуму та ін., а також його комп’ютерна Діагностика.
 • Випробування турбокомпресора на стенді.
 • Підготовка стенду до випробування турбіниодно тільки дослідження на комп’ютері дає масу відомостей про стан турбокомпресора і дозволяє точно визначити характер несправності в його роботі. Іноді турбокомпресор підлягає розбиранню.

Тільки повна діагностика може показати, наскільки необхідний ремонт, що ремонтувати і які запчастини використовувати.

Ми ремонтуємо продаємо комплектуючі та готові турбіни: Bosch, Era, Orme, Cargo, Transpo, Ghibaudi, Magneti Marelli, Valeo, Adi, Delta, FAG, INA, MESSMER, Mobiletron, NSK, NTN, IKA, Turbotechnics, REDAT, Garrett і Melett.

За якість нашої роботи відповідаємо, тому даємо гарантію на всі види послуг і деталей. Ви обов’язково залишитеся задоволені нашим сервісом і цінами.

БАЛАНСУВАННЯ ТУРБІН


Підготовка стенду до випробування турбіни

Балансування-один з найбільш важливих етапів. Будь-які дії, навіть розбирання і збірка порушують баланс, не кажучи вже про операції з валом і ротором. Розбалансована турбіна обов’язково зламається при подоланні автомобілем вже перших кілометрів, тому цей вид робіт проводиться при виконанні будь-якого ремонту.

3 етапи балансування:

 • Балансування валу з жорстко закріпленим колесом (балансування ротора);
 • Балансування ротора з колесом компресора (крильчаткою);
 • Добалансування ротора в середньому корпусі.
 • Перші два етапи балансування проводяться на верстатах, оснащених мікропроцесорним вимірювальним приладом. Третій – у власних опорах, на стенді добалансування.

ВІДНОВЛЕННЯ ТУРБІН


Несправність турбіни у автомобіля-дуже часта причина звернення в автосервіс. Хоча робочий ресурс двигуна і турбіни приблизно однаковий, турбіна ламається набагато частіше, і цьому сприяють неправильне технічне обслуговування автомобіля і його експлуатація з надмірними навантаженнями. Крім цього, турбіна може зламатися, якщо вона вже була замінена і для заміни використовувалася неякісна або б/у турбіна.

Повернути працездатність вашому автомобілю допоможе не тільки заміна цього агрегату. Відновлення призводить до відмінних результатів. Відремонтована турбіна працює не гірше нової протягом довгого часу.

Переваги відновлення в сервісі:

 • У штаті нашого автосервісу складаються тільки справжні майстри
 • Ми маємо в своєму розпорядженні новітнім обладнанням для розбирання, діагностики та балансування, також всіма необхідними верстатами для здійснення токарних і фрезерних робіт;
 • На нашому складі завжди є якісні запасні частини, а також нові турбіни для заміни.
 • За результатами діагностики ми визначаємо доцільність ремонту і можливість відновлення

Здійснюється мийка і піскоструминне очищення турбіни, в результаті чого вона візуально не відрізняється від нового агрегату. Враховуючи, що ремонт турбіни забезпечує повне відновлення її характеристик, то можна з упевненістю стверджувати, що Ви отримаєте майже нову і надійну турбіну, а наша гарантія на виконані роботи є підтвердженням цього.

ЗАМІНА ТУРБІНИ


Заміна – не такий простий процес, як це може здатися недосвідченому механіку. Спроби самостійної установки або звернення до «самоделкіних» в гонитві за невисокою ціною послуги може привести до псування нової турбіни і, як наслідок, до додаткових витрат на придбання іншого нового агрегату

Підготовка стенду до випробування турбіни

Насправді, Заміна турбокомпресора дійсно не відрізняється особливою складністю, але лише в тому випадку, коли цим займається справжній фахівець. Крім цього, визначити, що ремонт неможливий, можна тільки за результатами її діагностики, а це може зробити тільки професіонал. Тому не варто поспішати з висновками і вірити на слово «досвідченому» сусідові, а потрібно відправитися в спеціалізований автосервіс, де ваш автомобіль відремонтують з належною якістю.

Якщо турбіна вашого автомобіля зламалася, то ми проведемо ретельну діагностику і визначимо, чи можна її полагодити або заміна агрегату є єдиним варіантом відновлення працездатності вашого автомобіля.

Заміна, ціна якої істотно відрізняється від ціни запасних частин, має свої переваги перед ремонтом:

На заміну потрібно набагато менше часу, ніж на ремонт, тому якщо ви дуже поспішаєте, то ми можемо поставити нову турбіну без діагностики несправного агрегату. Зламану турбіну ви можете залишити нам для виявлення несправностей і її подальшого ремонту, і забрати її пізніше або відкласти її ремонт до більш зручного випадку;
Якщо ремонт можливий, але ви все ж хочете її замінити, то після ремонту зламаного агрегату ви отримаєте запасну справну турбіну.
У той же час установка нової турбіни обходиться значно дорожче ремонту зламаної, і якщо ремонт можливий, то після проведення всіх необхідних робіт нашими фахівцями вона буде виглядати і працювати як нова.

Ми проведемо діагностику несправного агрегату і повідомимо вам про доцільність і вартості ремонту. Наш фахівець дасть вам свої рекомендації, але в будь-якому випадку остаточне рішення залежить тільки від вас.