iOS 11.1 думки користувачів

199

Це правда відмінна новина, що після установки iOS 11.1 beta 4 користуватися 11 версією iOS вельми зручно і легко.

Оновлення iOS 11.1 beta 4 вийшло зовсім недавно вже встигла вразити всіх користувачів, що встановили оновлення швидкістю роботи і фіксом більшості лагів, пригальмовувань та інших невластивих Apple помилок.

Власників iPhone і iPad, спробували iOS 11.1 beta 4уверяют, що тепер то використання мобільних пристроїв Apple дійсно стало приємним.

Apple все ще може, коли захоче

Встановивши iOS 11.1 beta 4 багато користувачів iPhone і iPad були приємно здивовані від того, як відмінно тепер заробили їх гаджети після свіжої бета-версії. iOS 11.1 beta 4 — це перше оновлення, яке по швидкості не поступається, а навіть перевершує iOS 10.

«Я випробував всі можливі способи для того, щоб прискорити iOS 11, включаючи „чисту“ установку. Але все було марно і система гальмувала так само, як і у мільйонів користувачів з усього світу. Якого ж було моє здивування, коли після установки iOS 11.1 beta 4 я при першому ж дотику зрозумів — система працює навіть швидше, ніж iOS 10.3.3!», — написав користувач Solid_Snake_021.

Джерело: Reddit.

Продуктивність покращилася, не тільки нових, але і що важливо на старих пристроях, які завжди відчувають більше проблем при оновленнях.

Автономність все ще під питанням

А в цьому питанні думки розділилися. Хтось пише, що телефон після оновлення розряджається ще швидше. А є ті, хто впевнені, що так довго їх пристрій не працювало з часів iOS 10/

Сподіваємося, що і цю проблему Apple зможе вирішити остаточно, до офіційного релізу iOS11.1.

Джерело: http://techiteasy.org.ua/