Insomniac прислухалися до фанатів, змінивши дизайн костюма людини-павука в marvel’s spider-man 2

17

Шанувальники помітили, що костюм пітера паркера в marvel’s spider-man 2 був підданий деяким тонким поліпшенням, деякі з яких є речами, які фанати хотіли з першої гри.

Уважні фанати помітили, що пітер паркер був представлений в абсолютно новій версії “поліпшеного костюма”, в який були внесені деякі тонкі зміни.

Найочевидніша правка в дизайні костюма пітера – це колірна палітра. Він перетворився з ближчого до помаранчевого кольору до набагато більш темного червоного, який дійсно змушує сині області костюма виділятися. Хоча це може здатися незначною зміною, це демонстрація того, наскільки insomniac прислухається до своїх шанувальників, оскільки вони просили змінити колір з початкового показу костюма, стверджуючи, що він був занадто помаранчевим.

Іншим, ще більш тонким зміною костюма є ноги і пояс. Оригінальний “покращений костюм” мав червону тасьму навколо пояса і з боків і ззаду ніг, але кілька сцен в трейлері показують, що тепер він видалений, і області повністю сині. Область поясу також була змінена, щоб трохи згладити розрив між червоним і синім.

У новому “покращеному костюмі” також перероблена емблема білого павука: лапи тепер не залазять на синю частину костюма. Всі ці зміни можуть здатися незначними, але на загальну думку, вони призводять до того, що “покращений костюм” виглядає набагато крутіше.