Інсайдери: gta 6 покажуть вже в листопаді цього року, а карта буде в 3 рази більше, ніж в gta 5

25

Здається, довгий час очікування таки себе виправдало: компанія rockstar games, можливо, скоро анонсує шосту частину знаменитої серії ігор grand theft auto. Останні 2-3 роки в мережі постійно публікувалися різні витоки, що повідомляють якісь дрібні деталі про майбутню gta 6. Оскільки підтвердити їх було не можна, навіть найзатятіші фанати ставилися до них скептично.

як повідомляє інсайдерський instagram-аккаунт thatssobold, незабаром користувачі зможуть знову знайти моральне задоволення від нового популярного творіння rockstar. За інформацією інсайдера, трейлер або тизер gta 6 покажуть в період між листопадом-початком грудня. Місце подій гри розгорнеться в місті майамі. Як ми знаємо, його вигаданим аналогом у всесвіті gta є vice city.

наступна частина повідомлення інтригує ще більше: як каже інсайдер, в новому ігровому світі користувачі зможуть зустріти на своєму шляху урагани, алігаторів і багато іншого, про що йому, мабуть, заборонено розповідати публічно. За даними thatssobold, карта grand theft auto 6 буде щонайменше в 3 рази більшою, ніж у поточному gta 5. Крім того, її зовнішній вигляд розробники вирішили трохи змінювати з кожним новим оновленням. Приблизно така ж механіка реалізована в fortnite.джерело.