Injustice: Gods Among Us 2.19

510
Створіть могутню команду супергероїв і лиходіїв DC і готуйтеся до битв в грі для мобільних пристроїв INJUSTICE: GODS AMONG US від NetherRealm Studios. INJUSTICE: GODS AMONG US — безкоштовна колекційна карткова гра, яка дозволяє вам створити команду персонажів, що володіють прийомами і здібностями за вашим вибором і битися на арені 3 на 3 з сенсорним управлінням боєм.


ВЕЛИЧЕЗНИЙ ВИБІР ПЕРСОНАЖІВ
Зберіть своїх улюблених легендарних персонажів DC Comics: Бетмена, Зелену Стрілу, Кіборга, Харлі Квін, Найтвинга, Супермена, Флеша і багатьох інших. Кожен з цих персонажів представлений в декількох варіантах, кожен зі своїм набором прийомів і стилем бою.
ПРИГОЛОМШЛИВА ГРАФІКА
Графіка нового покоління на вашому телефоні або планшеті. Кожен герой чи злоЕкшн анімований по-своєму. Зіграйте в Печері Бетмена, лікарні Аркхем і інших легендарних місцях всесвіту DC Comics в повному 3D.
НАБИРАЙТЕ РІВНІ
Складайте свій арсенал прийомів, набирайте силу і переможете супротивників. Постійно міняйте команду у відповідності зі своїм стилем гри — виведіть кращих на бій з суперником!

Завантажити

Android 4.0+