Injustice 2 2.1.2

545
Injustice 2 — це продовження суперхіта Injustice: Gods Among Us, в якому гравці можуть створити і розвивати сильні версії своїх улюблених персонажів всесвіту DC.Гра включає вражаюча кількість супергероїв і суперлиходіїв DC і дозволяє змінювати легендарних персонажів за рахунок унікального і потужного спорядження, яке можна отримати в ході гри. Крім того, вперше гравці можуть керувати тим, як їхні персонажі виглядають, б’ються і розвиваються, з допомогою низки ігрових режимів.

ВАЖЛИВИЙ КОЖЕН БІЙ
B Injustice 2 видовищні сутички попередньої частини стали ще масштабнішими. В кожному бою гравці заробляють спорядження для своїх улюблених супергероїв і суперлиходіїв DC. Це спорядження впливає не тільки на зовнішній вигляд персонажів, але і на те, як вони б’ються.

ВРАЖАЮЧИЙ СКЛАД ПЕРСОНАЖІВ DC
Гравці можуть вибрати з широкого ряду героїв DC Comics, доступного в файтінгах: починаючи з таких класичних героїв як Бетмен, Супермен, Флеш, Аквамен, Диво-жінка і Синій жук і закінчуючи такими новими лиходіями як Атроцитус, Горила Гродд і Дэдшот.

ЕПІЧНІСТЬ, ЗАХОПЛЮЮЧИЙ СЮЖЕТ
Injustice 2 продовжує історію, розказану в Injustice: Gods Among Us. Бетмен і його союзники намагаються зібрати осколки суспільства разом, але при цьому змушені протистояти тим, хто намагається відновити Режим Супермена. У запанувала хаосі з’являється нова сила, яка поставить під загрозу саме існування Землі.

РОЗРОБКА NETHERREALM STUDIOS
Розробники популярної і добре прийнятої критиками франшизи Mortal Kombat, NetherRealm Studios поєднують свої неперевершені навички оповідання, насичений геймплей і кращу в класі механіку боїв з всесвіту DC.

Кеш до гри з архіву розпакувати в sdcard/Android/obb


Завантажити

Android 4.4+