Hypstar Lite 3.1.0

723
Hypstar Lite — забавне коротке відео спільнота, де ви можете побачити вірусні відео тільки в одному додатку.


Категорії відео включати:
■ Комедія, жарти і розумне редагування
■ Таланти ( спів, танці, магія, гітара, перехід і багато іншого)
■ Фонограма
■ Мода І Краса
■ Відеоблог
■ Тварини — особливо смішні і милі собаки!
? Персоналізовані кормів, тільки для Вас
Якщо ви кумедний відео наркоман або любитель музичних кліпів, Hypstar Lite має тільки те, що ви хочете! Наш алгоритм аналізує те, що вам подобається, і автоматично рекомендує трендові відео з урахуванням Ваших інтересів! Hypstar Lite-єдиний відео концентратор, який забезпечує персоналізований потік безкоштовно!
Відео плеєр ? HD якості
Hypstar Lite є першим Android-потужний відео співтовариства з розширеного апаратного прискорення. Танці, кулінарія, мистецтво, комедія, музичне відео та відео з домашніми тваринами, дивіться їх на самому високому якості з максимальним контролем. Hypstar Lite-це абсолютно безкоштовний HD відео плеєр для android, простий і потужний.
? Поширювати задоволення
Кумедні відео буде тримати вас розважали протягом кількох годин. Перегляд персоналізованої подачі відео, створених іншими Хіпстерами. Відео, які змушують вас посміхатися, включають в себе комедію, приготування їжі, макіяж, домашніх тварин, пустощі і моду. Легко поділитися своїми улюбленими відео з друзями через Facebook, Twitter, WhatsAPP, Instagram, Messenger, Line або KakaoTalk.
Ваша Зворотній зв’язок допомагає нам поліпшити Hypstar Lite. Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою [email protected]


Завантажити

Android 4.0.3+