HTC Sense Home 9.60.991035

389
HTC Sense Home поєднує можливості додатків BlinkFeed і HTC Теми «» для створення повністю настроюється і дуже особистого сприйняття.


BlinkFeed

BlinkFeed допомагає зібрати всі важливі для вас джерела вмісту в одному зручно оформленому, постійно оновлюваному місці на головному екрані.

Щоб бачити останні оновлення ваших друзів, просто додайте ваші облікові записи в соціальних мережах, таких як Twitter, Google+ і Tumblr. Щоб отримувати статті практично на будь-яку тему, додайте статті з допомогою партнерських програм або знайдіть цікаві RSS-канали. Керувати статтями, на які ви підписалися, можна в партнерських програмах.

Ближче до обіду ви навіть отримаєте в BlinkFeed або на екрані блокування рекомендації про що перебувають поблизу ресторанах, кафе і барах. Якщо ви знаходитесь поблизу від цікавого заходу, то отримаєте пропозицію зайти.

HTC Теми

Відчуваєте творчий підйом? Перетворіть свій телефон, створивши тему з самого початку всього за два кроки! Почніть з вибору улюбленої фотографії для шпалер головного екрана, виберіть стиль, який відразу змінить у вашому телефоні значки, кольори, звуки, шрифти.

Бажаєте все переналаштовувати ще швидше? Завантажте один із приголомшливих дизайнів, представлених в магазині! Виберіть вподобаного вам дизайнера тим і отримуйте оновлення, коли він опублікує новий вміст. Переглядаючи теми, не забудьте відзначити, прокоментувати і оцінити ті з них, які вам сподобалися.

Деякі можливості HTC Sense Home підтримуються тільки в телефонах HTC, що працюють під управлінням Android 5.0 Lollipop або більш пізньої версії.


Завантажити

Android 6.0+