Honor запускає в росії програму безкоштовного тестування ноутбуків

31

Компанія honor оголосила про запуск програми test&buy. Учасники зможуть випробувати топові моделі лептопів бренду, причому пристрої будуть надані на термін до одного місяця.

Згідно з результатами опитування honor серед 2000 росіян, більше 83% вважають за краще купувати ноутбуки онлайн. При цьому більше половини (57%) користувачів залишаються незадоволені пристроєм через неможливість заздалегідь ознайомитися з його характеристиками і функціями. Тому компанія запускає спеціальний сервіс, який дає можливість вибрати вподобаний фірмовий ноутбук і взяти його на тестування перед покупкою на термін від однієї до чотирьох тижнів безкоштовно.

За даними опитування, в середньому росіяни готові витратити на новий лептоп від 50 до 80 тисяч рублів, заощадивши заради цього на покупці одягу (32%), походах в салони краси (18%) і подорожах (19%). Тому оновлюють ноутбук не частіше одного разу на 4-5 років. З огляду на це, більше 57% опитаних заявили про затребуваність програм з тестування пристроїв перед придбанням.

В рамках нового сервісу honor будуть доступні наступні фірмові ноутбуки: magicbook на базі процесорів intel core 11-го покоління, magicbook на базі чіпа amd ryzen 5 5500u, а також magicbook x з процесорами intel core 10-го покоління. Всі учасники тестування отримають знижку на майбутню покупку після того, як поділяться зворотним зв’язком за допомогою електронної пошти і висловлять зацікавленість в покупці.