Хелловінський івент в black desert online

22

Компанія pearl abyss сьогодні представила додаткову інформацію про хелловінському івенті, який будетпроходіть в mmorpg blackdesert з 14 жовтня для пк-версії гри і з 15 жовтня – для власників консолей.триватиме подія до планового технічного обслуговування серверів, яка відбудеться 10 листопада. Цього року команда розробників black desert для святкуванняхеллоуіна вибрала жанр стімпанка в якості візуального стилю івенту іприготувала безліч сюрпризів і подарунків, які одночасно налякають іобрадуют шукачів пригод по всьому світу.

Божевільний вчений марнісоздал до хеллоуїну моторошну ігровий майданчик, яка буде включати в себямножество страшних завдань і квестів. Наприклад, в будинку з привидами ігроковбудет чекати льодовий душу квест-шукачам пригод потрібно знайти плюшевогомішку для плаче дитини. Завершивши квест, гравці отримають спеціальні кубики, які використовуються в міні-грі «пригода стародавнього чорного духу».

Також в цьому році будетдоступно безліч інших івентів на тему хеллоуїна, включаючи міні-гру «краснийсвет, зелене світло» (або «тихіше їдеш – далі будеш»), в якій шукачамприключений потрібно буде зіграти в захоплюючу версію популярної дитячої забави.

Офіційному сайті blackdesert online.