Harmonyos 2.0» розігналася ” до мільйона установок в день

21

Топ-менеджер huawei по споживчому бізнесу хе ганг опублікував інформацію про цікаве досягнення фірмової операційки. Крім значної загальної кількості установок, вона продемонструвала вражаючі темпи зростання аудиторії в другому кварталі поточного року.

За запевненням представника huawei, починаючи з 2 червня 2021 року оригінальна прошивка «прилетіла» на понад 120 мільйонів пристроїв. При цьому компанія фіксувала понад мільйон нових користувачів щодня-таким чином, harmonyos 2.0 стала однією з найбільш швидкозростаючих мобільних ос в світі.

Зараз у harmonyos 2.0 вже більше 400 партнерів, які займаються розробкою додатків і наданням послуг, а також 1,3 мільйона активних розробників, що розвивають екосистему. До кінця року вендор має намір перевести на «домашню» операційку не менше 300 мільйонів пристроїв.

У планах керівництва huawei-перетворення harmonyos в операційну систему для гаджетів інтернету речей, терміналів, смартфонів та іншої електроніки. Ос позиціонується як універсальна, не обмежена яким-небудь одним типом пристроїв.