Google: до запуску фінальної версії android 12 залишилося всього кілька тижнів

48

Сьогодні google представила фінальну бета-версію android 12, яка стала доступна на всіх підтримуваних пристроях, включаючи новий pixel 5a 5g.свіжа збірка отримала статус release candidate, що говорить про остаточну готовність операційної системи до виходу. Разом з цим google оголосила, що до запуску фінальної версії android 12 залишилося «всього кілька тижнів».

Phonearena.com

Ймовірно, запуск системи співпаде з презентацією pixel 6, яка, як очікується, відбудеться в жовтні. Тестери відзначали, що попередня бета-збірка android 12 вже була досить стабільною і могла похвалитися всіма функціями, які google анонсувала для свіжої ос. Так що нова збірка release candidate не повинна розчарувати користувачів і, ймовірно, цілком може підійти для повсякденного використання.

Phonearena.com

Цього року google представить два смартфони pixel 6. Пристрої будуть засновані на фірмовому чіпі tensor, розробленому спільно з samsung, і запропонують кардинально оновлений дизайн. Pixel 6 будуть повноцінними флагманами з ціною близько $1000, на противагу торішньому pixel 5, який був ближче до середнього рівня.