Головна каталог програм торрент

25

utorrent – це найпопулярніший клієнт p2p-мережі bittorrent (торрент-клієнт). Швидкий, функціональний, розумний і красивий. Ця програма є абсолютним лідером за популярністю серед торрент-клієнтів. І це заслужено, адже utorrent може похвалитися високою швидкістю роботи, зручним інтерфейсом, набором додаткових функцій і підтримкою всіх необхідних технологій. При цьому, розмір дистрибутива utorrent – 2 мегабайти, що в рази менше ніж розмір інших торрент-клієнтів.

Крім таких якостей як маленький дистрибутив, висока швидкість роботи і відмінний інтерфейс, utorrent ще й дуже функціональний. Крім самоочевидних для такого типу програм функцій і багатим набором налаштувань завантажень / роздач, в utorrent додатково присутні наступні функції: детальна статистика витрати трафіку, можливість віддаленого доступу (підключення до працюючої програми з іншого комп’ютера для управління завантаженнями), система рейтингу і коментарів роздач (хороший рейтинг виключає підробки або просто неякісні роздачі), відтворення відеофайлів під час їх завантаження і ще кілька менш значних функцій.

Utorrent володіє сучасним і дуже зручним інтерфейсом. Доступ до функцій очевидний і програмою зручно користуватися. Крім того, основне вікно програми має спеціальний компактний режим, який особливо зручний при роботі на маленькому екрані і при використанні сенсорного екрану (також, для компактності рекомендується згорнути всі додаткові панелі).

Крім того, в utorrent присутній спеціальний сервіс apps studio. Це галерея різного контенту, як безпосередньо пов’язаних з програмою, так і не мають відношення до utorrent і просто поширюються через app studio. До перших відносяться модулі розширення функціональності, яких, втім, негусто, а до других відносяться різноманітний мультимедійний контент (відео та аудіо), який просто поширюється через цей сервіс.

будьте обережні! установник програми дуже хоче навантажити користувачеві додаткового софта від партнерів. Потрібно бути особливо обережним при оновленні. А ще в самій програмі транслюється погана реклама. Краще скористайтеся вільнимqbittorrent, який точно не обдурить.