Генеральний директор respawn вінс зампелла візьме під контроль серію battlefield

23

Генеральний директор respawn вінс зампелла буде контролювати серію battlefield після відходу генерального директора dice оскара габріельсона.

Як ви, напевно, вже знаєте, battlefield 2042 була запущена досить грубо, гравці скаржилися практично на всі аспекти гри, починаючи від нового режиму небезпечної зони і закінчуючи численними збоями.

І сьогодні ea оголосила, що генеральний директор respawn entertainment вінс зампелла візьме на себе контроль над франшизою.

Зампелла тепер буде курирувати всю франшизу battlefield і що оригінальний дизайнер halo і колишній керівник студії v1 interactive маркус лехто буде використовувати нову студію в сіетлі для “введення більшої кількості розповіді у всесвіт battlefield”.

Тим часом розробник режиму portal, ripple effect, також, як повідомляється, розробляє новий досвід спеціально у всесвіті battlefield 2042. Ці нові ігри “покликані служити певною мірою розширенням нової всесвіту battlefield, яку намагається створити ea”, а не заміною battlefield 2042.

Ea планує створити “пов’язану всесвіт battlefield”. Зампелла сказав, що він не замінить battlefield 2042:

«це “і” стратегія багато в чому. Ми будемо продовжувати розвиватися та розширювати battlefield 2042, а також вивчати нові види досвіду та бізнес-моделі, які ми можемо додати до цієї основи, щоб надати нашим гравцям чудовий досвід. У цьому всесвіті світ взаємопов’язаний із загальними персонажами і оповіданням. Ця всесвіт також побудована з нашим співтовариством, оскільки ми використовувати всю міць порталу і призначеного для користувача контенту, який дає нашим гравцям можливість творчості».