Galaxy Conqueror: Star Heroes Wars 7

484

Вам подобається грати в ігри у війну з планетами, щоб перемогти свого супротивника? Якщо так, то ця гра — найкраща гра Зоряних воєн для мобільних пристроїв і являє собою кінцеву стратегічну стратегію космічної війни, ваша улюблена гра симулятора битви — всього лише один клік, давайте перейдемо в цю дивовижну військову гру на першій лінії і почнемо боротися зараз БЕЗКОШТОВНО завантажити кращу стратегію бою в планеті!Ваша військова сила готується боротися, будує планетарний військовий командний центр, рекрутує і навчає вашу армію, викликає своїх власних військових героїв, таких як Doom Warriors Gran, «Супер-розумний боєць» Axos і Pandas! Герої, такі як Герої, Герої Галактики, повинні бути створені легкою атлетикою Зоряного шляху, стратегічно плануючи вашу оборону, беручи участь в епічних воєначальників битви і направляючи свої війська до перемоги в усьому світі світової війни, створюючи власну Імперію Галактики!

Особливості:
— Візуальне вплив і хвилювання Star Trek Sci-fi серії ігор.
— Створіть нову унікальну стратегію гри, створіть альянси, спільні атаки, спільний захист, Star Trek, король стратегії.
— Використовуйте тактику, щоб визначити результат, підкорити всесвіт силою, побалуйте свої бажання, звільніть свої амбіції, засудіть і убийте.

Контроль:
— Герої: кожен герой володіє унікальними і унікальними навичками, наймаючи їх окремо на різних полях битв, відіграють унікальну роль
— Винищувач Хорнетс: бойові одиниці повітря-земля, механічні одиниці
— Пряме навчання для зміцнення одиниць зброї в грі в бою, таких як мушкетер, стрілок і «ніндзя!».
— Вільно випущені бійці, обладунки. Використовуйте різних героїв, щоб звільнити медики та навички виявлення мін, щоб порушити захист супротивника.
— Створіть свій Stargazer, використовуючи кулеметну гармату, лазерну вежу, електромагнітну вежу, ракетну вежу (порожню), наземні міни і більше 30 масштабованих захистів.

Захистіть свою базу від атак інших гравців. Озброєння і модернізація ваших стін, розміщення і проектування ваших стін, щоб обійти добре сплановані атаки ворогів!

— Через портал Альянсу і друзів разом, щоб сформувати Star Alliance, кожен з яких підтримує різні обладунки та зброю.

— Правильно плануйте час, щоб вітати міжзоряних відвідувачів до 12 разів на день, отримуючи доступ до різних ресурсів, включаючи гематопоэз (збільшення крові героїв), прискорювачі (збільшення швидкості руху) і інженери.


Завантажити

Android 4.2+