Френк грілло хоче знову зіграти кроссбоунса в mcu

26

Через постійно зростаючу експансію кіновсесвіту marvel, персонажі, які, як вважалося, ми більше не побачимо, в результаті повертаються на екрани – і таке вже траплялося з кроссбоунсом у виконанні френка грілло.

Вперше лиходій з’явився у фільмі « перший месник: інша війна », а потім з’явився в продовженні, « перший месник: протистояння ». Тим не менш, його гра перебування було недовгим, оскільки персонаж загинув вже під час вступної частини фільму 2016 року.

Однак, завдяки подорожам у часі, грілло повернувся до свого образу в « месниках: фінал » для камео, а нещодавно він озвучив персонажа в мультсеріалі ” що, якщо…? ». При цьому, актор все ще сподівається на повноцінне повернення кроссбоунса, про що він заявив в недавньому випуску подкасту the beard and the bald movie:

Повинен сказати, в першу чергу, я вдячний за таку можливість. Це свого роду свідчення сили marvel studios. Я знявся в двох фільмах ” перший месник “, ви бачили кроссбоунса тільки в цих фільмах, вірно? і ви могли б подумати, що я мав на увазі, що я був пліч-о-пліч з капітаном америка в очах громадськості. Мовляв, вони цього не бачать. Мені подобається, що вони підтримують це якимось чином, в якомусь вигляді або формі. Я б із задоволенням попрацював з кроссбоунсом ще трохи, якби мені подзвонили, тому що це дуже крутий персонаж. Він дуже популярний, і приємно, що фанати говорять про це. Отже, кевін файгі, найрозумніший хлопець на планеті – хто знає, можливо, коли-небудь в майбутньому ви все-таки повернете цього хлопця?

Передчасна смерть лиходія в « протистоянні » піддалася критиці з боку багатьох фанатів, який вважали його одним з головних ворогів кепа в коміксах, і який може запропонувати набагато більше. Так, він з’явився знову в “месниках: фінал ” і ” що, якщо…? “, але цього, мабуть, недостатньо. Можливо, marvel вирішив якось воскресити кроссбоунс для його битви з семом вілсоном у ” першому меснику 4