Free fire max тепер офіційно доступна по всьому світу

21

Компанія garena оголосила, що мобільна королівська битва free fire max тепер офіційно доступна по всьому світу на android і ios через google play і app store. Нагадаємо, що free fire max це самостійне мобільний додаток, який робить звичний досвід гри в free fire багатшим, а також додає нові можливості, в числі яких є і більш реалістичні карти, і підвищена імерсивність геймплея, а також інші ексклюзивні функції.

Однією з останніх стане “особистий острів”, який буде доступний тільки в free fire max і дозволить створювати власні карти прямо на мобільних телефонах, а також грати на них з друзями. Гравці зможуть додавати на карти будівлі, прикраси та інші об’єкти, а потім ділитися результатами з друзями та спільнотою гри. Карти, до слова, можна буде оцінювати лайками і підписками, що допоможе в їх просуванні.

Оновлені в графічному плані локації отримають більше деталей, більше ефектів і більше реалістичності в зовнішньому вигляді, а з дерев будуть падати листя, якщо по ним постріляти. Також в free fire max буде додана нова карта « “бермуди max”, на якій з’явиться безліч різних деталей. Зокрема, на “бермудах max «зміниться дизайн локацій» годинникова вежа «і» завод” — вони отримають більше деталей як всередині приміщень, так і зовні.

Free fire max підтримує технологію firelink-внутрішню розробку free fire, яка дозволяє забезпечити повну сумісність між free fire max і free fire, що дозволить гравцям продовжити грати з існуючим аккаунтом free fire, синхронізувати між додатками всі дані аккаунта, а також грати в спільні режими в повній незалежності від використовуваної версії гри.