Філ спенсер: проблема з поставками xbox series x / s збережеться в 2022 році

45

За словами філа спенсера , дефіцит xbox series x / s збережеться в 2022 році. Глава ігрового підрозділу microsoft розповів в інтерв’ю виданню the wrap , що нестача чіпів — не єдине, що перешкоджає компанії викласти на полиці магазинів нові партії консолей.

” я думаю, що занадто обмежено говорити про проблему, посилаючись на дефіцит чіпів. Коли я думаю про отримання необхідних компонентів для створення консолі і подальшої поставки на ринки, де присутній попит, я розумію, що в цьому процесі спостерігається безліч проблем. І я з жалем визнаю, що це триватиме місяцями: безумовно до кінця цього календарного року і до наступного теж».

Спенсер зазначив, що найбільше в ситуації, що склалася його засмучує розчарування шанувальників.

” людям дійсно необхідні консолі нового покоління-це відмінні пристрої, як у нас, так і у інших платформодержателей, — їм потрібна нова функціональність. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб вивести їх на ринок, але це проблема, над якою ми будемо працювати досить довго».

Нагадаємо, що виробники борються з нестачею систем вже більше 18 місяців після того, як пандемія covid-19 порушила основні ланцюжки поставок і підштовхнула попит на ігрові пристрої під час самоізоляції.

Ps5, xbox series x, а також нові відеокарти від nvidia і amd неймовірно складно купити в магазинах, при цьому більшість поставок розходяться в лічені хвилини.