FIFA 4.0.236

303
FIFA — скачай найповніше футбольне додаток на планеті і відкрий для себе світ цієї чудової гри. Сотні турнірів, тисячі голів і більше мільйона хвилин гри щотижня.Від бундесліги до прем’єр-ліги, від MLS до «приклади» – додаток Match World Centre забезпечує неперевершену освітлення 197 турнірів по всьому світу. Настрій Match World Centre під себе і стеж за своїми улюбленими командами, турнірами та клубами. Разом з Match World Centre ти не пропустиш жодного стартового і фінального свистка, а також всього того, що відбувається між ними.Підготуйся до Чемпіонату світу ФІФА 2014™ в Бразилії! Будь першим, хто дізнається долю своєї команди, – 6 грудня стеж за жеребкуванням фінальної стадії в прямому ефірі! Після неї оціни шлях своєї збірної до слави в нашому календарі чемпіонату світу, вивчи наш ексклюзивний путівник і досьє команд.
Хочеш знати, яке місце займає твоя збірна у світовому рейтингу FIFA від Coca-Cola? Тут ти можеш з’ясувати це в будь-який момент, без вихідних і перерв на обід.Розділ FIFA News дозволить тобі з головою зануритися в світ футболу завдяки свіжим новин, фотографій і відео.
Дізнайся, як FIFA втілює своє гаряче прагнення до розвитку футболу і поліпшення життя в майбутньому. Зроби подорож з нашим глобальним проектам, познайомся з людьми, яких вони торкаються, і вислухай дивовижні історії про те, як змінилося їхнє життя.
Скачай офіційне додаток FIFA – і ти не пропустиш жодної хвилини футболу!

Завантажити

Android 4.4+