Family Farm Seaside 4.7.100

464


Family Farm Seaside для Android – мила гра, в якій можна створити власну велику ферму і запросити друзів.Батько двох маленьких дітей їде на пошуки відмінного добрива, залишаючи малюків на піклування бабусі. Двом шибеникам було наказано тримати власне господарство в цілості й схоронності і робити з нього процвітаючу ферму.

Приступимо! Насамперед вивчаємо мистецтво правильної посадки насіння. У прокопанную грядку потрібно акуратно посадити насіння конюшини або пшениці і стежити за процесом. На жаль, зростання навіть найпростіших рослин займає три хвилини, тому доводиться чекати або використовувати добрива, доступні за реальні гроші. Після того, як культура виросла, її можна продати або, приміром, згодувати корові, щоб отримати молоко. Воно, у свою чергу, також продається. Але кращим рішенням буде створення сиру, який цінується на ринку набагато більше.

Так проходить вся гра. Заробляючи досвід від збору врожаю або виконання невеликих завдань, ми відкриваємо нові рослини і тварин. З гусей видобуваються пір’я для подушок, дикий бик дає особливо ніжне молоко для нового виду сиру. Необхідно приймати рішення про те, як ефективно використовувати виділену територію, як забезпечити всіх куплених звірів їжею і яку продукцію продавати, а яку використовувати для подальшого виробництва.

Family Farm Seaside – красива ферма зі знайомими ідеями і якісною реалізацією. Сподобається всім любителям жанру.

Завантажити

Android 4.0.3+