Facebook і ray-ban представлять розумні окуляри 9 вересня

56

Facebook і ray-ban анонсували запуск спільно розроблених розумних окулярів, який відбудеться 9 вересня. Ray-ban розмістила рекламну сторінку з силуетом окулярів, датою 09.09.2021, згадкою facebook і текстом»підпишись зараз, щоб отримати повідомлення про випуск”.

Theverge.com

Оголошення збігається з тизерними відео від генерального директора facebook марка цукерберга (mark zuckerberg) і глави підрозділу віртуальної і доповненої реальності компанії ендрю босворта (andrew bosworth). У цих роликах босворт грає в гольф, а цукерберг пливе на човні. Ймовірно, таким чином компанія натякає на можливість використання майбутніх очок в різних сценаріях.

Facebook назвала свої окуляри, розроблені в партнерстві c essilorluxottica, материнською компанією ray-ban, кроком на шляху до повноцінних окулярів доповненої реальності. Останні будуть являти собою просунуті окуляри, які поліпшать аудіовізуальне сприйняття навколишнього світу. Які саме функції будуть в них закладені, поки не відомо.

У липні цукерберг підтвердив, що ці майбутні окуляри ray-ban стануть наступним апаратним продуктом, який представить facebook, але не оголосив дату запуску. Однак він уточнив, що окуляри отримають впізнаваний форм-фактор і запропонують користувачам ряд цікавих можливостей.