Extreme City GT Racing Stunts 1.21

425


Ви готові побити рекорд Таннер Фауст стрибок ?? якщо так, то чого ж ви чекаєте? прийняти один рівень високий в світі реактивний автомобіль трюки. найдовший у світі каскадерів гонщик пандус був встановлений. візьміть повітряний трюк нітро двигуна автомобіля. розбити небезпечну гонку повітря з іншими гонщиками GT автомобіля і бити гарячі колеса гонщиків автомобіля в екстремальний місто GT гоночні трюки. використовуючи швидкий і лютий нітро двигун, володіє швидким нітро. натисніть кнопку нітро збільшити каскадерів швидкість автомобіля, натисніть, щоб зробити нітро полум’я. грати каскадерів гонки в автономному режимі і побили своїх друзів в трюком автосимулятор. Немає Wi-Fi-жодної проблеми!, що нітро автомобіль трюком все?


безрозсудним автомобіль трюки 3d є новою складною гоночної гри трюк. стати каскадером і водити автомобіль через перешкоди і інші автомобілі. очистити всі рівні гранд авто стрибок з цієї складної автомобіль 3d моделювання каскадерів.
вибрати нітро сили для несамовито грандіозного авто гоночного автомобіля історії. вибрати більше нітро сили, щоб збільшити ваш шанс на перемогу в турбо гоночний автомобіль. не забудьте дути нітро полум’я від Gt нітро-каскадерів автомобіля. натисніть на кнопку нітро включити струменя автомобіля нітро-режимі.
прискорити найшвидший у світі автомобіль куля прямо зараз! злітати на протязі багатьох століть найвищий порізи стрибок над самою довгою автомобільної рампи. насолоджуватися вільне падіння вниз, землю свій реактивний автомобіль добре на дорозі і зробити історію тепер з екстремальний місто GT гоночні трюки !!
приєднатися до світу божевільні трюки автомобіля, виконувати ризиковані трюки автомобіль, щоб кинути виклик ваші навички і досвід реального турбо гоночний автомобіль.
✔ режим нітро вкл / викл
у машині трюки 3D, тепер ви можете грати з / без нітро-режимі. вимкнути режим нітро у місті, але не забудьте включити в момент зльоту.
✔ світ найдовший автомобіль гонщик стрибок
готуйтеся до історії самого довгого про автогонщик стрибка. стрибати і приземлитися точно. заробити більше очок і розблокувати наступний автомобіль трюки 3D рівнів.
✔ автомобіль як і раніше є в повітрі
на ринку, в перший раз, DEV додав новий автомобіль все ще є в повітрі, щоб активізувати свій клас каскадерів.
✔ кнопка скидання додатковий автомобіль / нітро.
якщо ваш трюк автомобіль перекинувся, використовуйте кнопку скидання автомобіля під час перевороту автомобіля. вибрати нітро живлення ДБЖ і натисніть кнопку, щоб отримати нітро швидкість повітряної.
✔ підтримувати ваш нітро харчування бар
по всьому автосимулятор 3d, 3d підтримувати владу трюком нітро. вибрати нітро бонуси більше і довше живуть на дрег-рейсинг ввечері.
драйв і маневр через зрадницькі дивним рампі, щоб домінувати рівні! пристебнути ремінь безпеки і насолоджуватися навантажень трюками! насолоджуватися трепетом дрейфуючих і посадки через вражаючі каскадерів пандусів. це епічна трюком гри ви чекали протягом багатьох місяців!


Завантажити

Android 4.0.3+