EvilBane 2.1.2

449
EvilBane: ReBoot — знищуйте ворогів силою небесного каменя. З EvilBane починається нова ера рольових слешерів. Місцем дії цього костоломного екшену, представленого в тривимірної графіки консольного якості, є величезний світ фентезі, де вас чекають тисячі предметів видобутку. Ознайомтеся з епічної рольової грою на своєму мобільному пристрої вже зараз!

Через двадцять років після того, як війна спустошила цю землю, темна тінь, сповнена сили, повернулася в королівство Церот і кинула виклик мощі небесного каменя. В краю, процвітаюче настільки довго, що світ зараз знаходиться під загрозою. Настав час для обраного Ворона з’явитися і врятувати світ, перш ніж тінь знищить будь-яку надію.

Особливості
• Спорядження. Приголомшливе спорядження Evilbane дуже важливо для перемоги на полі бою. Використовуйте для екіпірування свого персонажа більше 1000 різних видів зброї та обладунків.

• Рейди. Об’єднуйте сили з союзниками, щоб перемагати потужних босів і отримувати в нагороду славу і багатства.

• Підземелля. Від непрохідних лісів до піщаних дюн, від холодних льодовиків до небезпечних вулканів — на довгому шляху до небесної цитаделі вас чекають безмежні дослідження світу і можливість отримати унікальне спорядження.

• Арена. Екіпіруйтеся спорядженням, гідним чемпіона, і кидайте виклик іншим, аби випробувати себе. Так почнеться бій!

• Гільдія. Єднайтеся зі своїми найближчими і самими сильними союзниками. Боріться згуртовано проти інших гільЕкшн , щоб заслужити шану і потішити свою гордість.

Мінімальні системні вимоги: двоядерний процесор 1,2 ГГц, оперативна пам’ять 1 ГБ


Завантажити

Android 4.0.3+