Escape simulator-збірник кооперативних квестів в мультяшній графіці

20

Все зламати, все перевернути і втекти з кімнати. Це не симулятор п’яного баті, а кооперативний аналог квеструмов.

escape simulator – цифровий аналог популярного розваги, коли групу людей замикають в кімнаті в загадками. Природно, кінцева мета завжди полягає у втечі, а не розкритті загадок.

У escape simulator гравцям потрібно пройти колекцію інтерактивних квестів, поодинці або в кооперативі до 3-х гравців. По суті, це незв’язані між собою крихітні тематичні рівні, забиті контентом, але рамках жанру їх можна назвати кімнатами.

Тематика кімнат широка, від стародавнього єгипту до космічного корабля. Для кожного проходження гравці зможуть налаштувати зовнішній вигляд персонажів. На старті розробники випустять 15 кімнат з головоломками, а також редактор для спільноти, щоб гравці публікували власні пригоди.

Неможливо захоплююче описати структуру гри, де досить ходити в 4-х стінах, крутити, розбивати і пхати різні місця всі знайдені предмети. Тому автори проекту відкрили доступ до демо-версії. Зате за результатами демки можна відзначити, що escape simulator претендує на звання однієї з найбільш пристойних ігор жанру, що розвивається, завдяки оптимізації як самої гри, так і її мережевого модуля.