Els:Evolution 3.2.0

390









«Эльсворд: Еволюція» — переносить захоплюючий мега-хітовий екшн RPG Els на мобільні платформи. Вливайся і грай безкоштовно проти тисяч супротивників по всьому світу. Заверши сотні 3D рівнів кишать хвилями ворогів. Апгрейдируй свої сили і досліджуй нові круті прийоми з неймовірними бойовими ефектами. Вибери свого персонажа, просував свої навички, апгрейдируй сили, щоб розмазати ворогів зброєю і магією. Завершуй квести, щоб отримати тонни скарбів, амуніції та інших речей на своєму шляху становлення непереможним воїном.



Особливості.
Сайд-скроллер «побий-їх всіх» в стилі 3D з прекрасною аніме графікою.
Швидкісна плавне 3D графіка і вибухові ефекти навичок бою. Сотні годин веселощів в процесі бою на шляху до пригод.
Вибери свого персонажа і костюм, який відповідає твоєму стилю гри
Вибирай з різних класів в залежності від свого стилю гри. Обери стиль далекого бою, близького бою або магії, зі своїми власними бойовими рухами і комбами.

Завойовуй рейтинги
Грай проти мільйонів гравців по всьому світу, щоб стати безперечним світовим чемпіоном №1.
Вишукана мода і перша в світі система живих 3D-аватарів.
Завершуй квести і моделюй свого персонажа за допомогою сотень типів одягу і прикрас. Революційна технологія 3D-аватарів з 11-ма видами костюмів.

Захоплюючі битви PvE
Бери участь у підривних PvE баталіях проти орд ворогів. Виляв між платформ, бий ворогів і отримуй великий досвід за босів. Проходь Золоті і XP квести, щоб отримувати купи монет і досвіду.

Закликай неймовірних звірів на полі бою
Поверни хід бою на свою користь, навчаючи своїх власних їздових звірів, таких як: Фуру Сайя, Птах вітру, Цар скорпіонів, Хутро – Насод та інших. Використовуй своїх звірів, щоб перемогти ворогів в жах.

Спілкування кланів
Приєднуйся до кланам, щоб брати участь у набігу кланів, шахтах, підземних скарбницях і інших типів геймплея. Бери участь у щотижневих змаганнях кланів, таких як Захист Батьківщини, Робота на рудниках та інших.


Завантажити

Android 4.0.3+