Дисплей xiaomi mi10 ultra не вразив експертів dxomark

39

Експерти лабораторії dxomark провели детальне тестування екрану торішнього флагмана xiaomi-моделі mi10 ultra. Пристрій перевірили в різних сценаріях роботи і порівняли його технічні можливості з декількома гаджетами інших брендів.

xiaomi mi 10 ultra, oneplus 8 pro, samsung galaxy note20 ultra 5g, xiaomi black shark 3 pro

Xiaomi mi10 ultra оснащений 6,67-дюймовим oled-екраном із співвідношенням сторін 19,5:9, частотою оновлення 120 гц і роздільною здатністю 2340х1080 пікселів (386 ppi). При тестуванні експерти оцінювали роботу модуля за кількома критеріями, включаючи якість передачі кольору, роботу в режимі відтворення відео, точність спрацьовування сенсора і наявність артефактів.

Смартфон продемонстрував хорошу читаність як під прямими сонячними променями, так і в умовах закритого приміщення. При перегляді картинок і відображенні інтерфейсу у пристрою немає ніяких проблем з плавністю. При цьому mi10 ultra може похвалитися хорошою передачею кольору в будь-яких умовах роботи.

xiaomi mi 10 ultra, oneplus 8 pro, samsung galaxy note20 ultra 5g, xiaomi black shark 3 pro

Не обійшлося і без недоліків. Екрану гаджета, за висновком експертів, не вистачає максимальної яскравості. При перегляді hdr-контенту також відчувається некоректне відображення темних і яскравих тонів. Під час динамічних ігор картинка на дисплеї пристрою нерідко тремтить, а тач-сенсор періодично викликає фантомні натискання при тому, що по краях смартфона спостерігається низька чутливість.

За результатами випробувань xiaomi mi10 ultra набрав 73 бали, не потрапивши навіть в топ-30 зведеного рейтингу dxomark. Він на один бал обійшов модель mi 10t pro 5g і поступився microsoft surface duo, який отримав 74 бали.