DreamWorks Universe of Legends 1.3000.2.0

375


Ваші улюблені герої (і лиходії!) DreamWorks з мультфільмів Кунг-Фу Панда, Як приручити дракона, Шрек, Пінгвіни Мадагаскару, Сімейка Крудс і багатьох інших зібралися в новій мобільній грі!


Підберіть свою команду мрії, створіть власну таємну базу і вирушайте рятувати всесвіт DreamWorks!
РОЗБЛОКУЙТЕ НОВУ ІСТОРІЮ
Далеко в небесах розкинулося королівство Між, де з’єдналися відразу всі світи DreamWorks. Майстер Угвей охороняє там камені Дримстоун, в яких зберігаються запаси енергії всіх світів DreamWorks… але шкідливі істоти Дроплеты під проводом жадібного Короля Глобби забажали забрати ці камені собі!

На дайте Дроплетам та іншим лиходіям роздобути камені Дримстоун — на карту поставлена доля всього всесвіту DreamWorks!

ГРАЙТЕ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ
Очольте команду повністю анімованих персонажів DreamWorks в динамічному квесті-екшені і поверніть камені Дримстоун законним власникам! Керуючи діями своїх героїв, розкривайте їх кращі навички та перемагайте ворогів!

ВИВЧАЙТЕ ЗНАМЕНИТІ СВІТИ DREAMWORKS
Рушайте в пригоди по Долині Світу з Курга-Фу Панди, острову Йолоп Як приручити дракона або Болоту з Шрека, а також багатьом іншим відомим місцям всесвіту DreamWorks! Приготуйтеся швидко знаходити рішення прихованих завдань на вашому шляху!

ЗБЕРІТЬ ЗІРКОВУ КОМАНДУ
Вивчайте, збирайте і прокачуйте більше 40 персонажів DreamWorks, зокрема, Шрека, Иккинга, Гіп, Осла, Турбо, містера Пібоді і багатьох інших, кожен з яких володіє власним унікальним набором розвиваються навичок. Збирайте корисний спорядження і використовуйте в дорозі магічні предмети!

СТВОРІТЬ ТАЄМНУ БАЗУ В ХМАРАХ
Побудуйте і оснастити свою власну небесну базу так, як вам подобається! Побудуйте лапшичную пана Піна, школу драконів та інші відомі будівлі з всесвіту DreamWorks та отримайте додаткові опції!

ГРАЙТЕ З ДРУЗЯМИ
Об’єднуйтеся в команду з гравцями з різних країн світу, надсилайте один одному подарунки, спілкуйтеся і перемагайте босів у щоденних місіях. Змагайтеся з друзями на Арені і отримуйте популярність, підкоряючи вершини турнірних таблиць!


Завантажити

Android 4.0.3+