Дослідження: мобільні телефони є у 67% людей на землі, а найдешевший мобільний інтернет в ізраїлі

50

За даними stock apps, станом на липень 2021 року 66,9% населення світу або 5,27 мільярда чоловік, мали мобільні телефони. У порівнянні з липнем минулого року кількість користувачів зросла на 117 мільйонів. Звичайно, всі вони нерівномірно розподілені по земній кулі. Наприклад, 86 % жителів європи має мобільний телефон, в той час як в південноафриканських країнах володінням таким пристроєм може похвалитися менше половини населення.

Gsmarena.com

Експерти повідомляють, що європейський ринок мобільних телефонів практично повністю насичений. Очікується, що до 2025 року 87% жителів регіону матиме телефони, що тільки на 1 відсоток більше, ніж зараз. Багато власників мобільних пристроїв і серед жителів північної америки, китаю, гонконгу, макао і тайваню. Тут телефонами або смартфонами володіють приблизно 83% людей.

Варто відзначити, що 5,3 мільярда — це кількість людей, які мають як мінімум один телефон. Але ж багато володіють двома або більше пристроями. 79 % всіх мобільних апаратів, приблизно 6,4 мільярда, складають смартфони. І на них припадає 73% світового інтернет-трафіку. Інші мобільні пристрої, такі як планшети і ноутбуки, займають частку ринку всього в 3,8 %.

Gsmarena.com

Пандемія коронавірусу викликала різке зростання мобільного трафіку, на 68% в річному численні. У першому кварталі обсяг переданих даних склав 66 ексабайт (66 мільйонів тбайт). На android довелося 73% цього трафіку, а на ios-пристрої — 26,3%.

Що стосується вартості мобільних даних, середня світова ціна 1 гбайт становить $4,07. Найдорожчий мобільний інтернет в греції, де користувачі платять $8,16 за 1 гбайт. За такий же обсяг даних жителі оае і нової зеландії віддають $7,62 і $6,99 відповідно. Найдешевший мобільний інтернет в ізраїлі- $ 0,05 за 1 гбайт. Слідом йдуть італія і росія, де 1 гбайт трафіку обходиться в середньому в $0,27 і $0,29 відповідно.