Doodle Army 2: Mini Militia 4.0.42

499
Doodle Army 2: Mini Militia – продовження захоплюючої гри на андроїд, де ви візьмете в руки зброю і будете прокладати собі дорогу крізь джунглі. Це багатокористувальницька гра, в яку зможуть грати одночасно до шести осіб. Включайте режим виживання і відточуйте свої навички володіння різноманітною зброєю, таким як снайперська гвинтівка, дробовик і вогнемет. Керуйте своїм героєм за допомогою джойстика, розташованого на екрані вашого телефону або планшета і відкривайте для себе нові карти і локації. Застосовуйте спеціальні бонуси у вигляді реактивного чобота і літайте протягом тривалого часу, знищуючи всіх супротивників.

Завантажити

Android 4.1+  

Яка екіпіровка потрібна для підводного полювання

4-22-2021

Отже, що ж можна порадити мисливцеві, що збирається почати своє знайомство з морським підводним полюванням з відносно бюджетної поїздки наприклад на чорноморське узбережжя ?

Для початку проведемо короткий аналіз особливостей полювання в чорному морі, а точніше – опишемо базові параметри, за якими вона відрізняється від звичного нам полювання в прісноводних водоймах континентальної частини . Більш докладно з цього питання можна дізнатися за посиланням https://batiskaf.ua та придбати все необхідне у магазині товарів для підводного полювання Batiskaf.

Перш за все, морська підводне полювання, як правило, проходить на більшій глибині, ніж прісноводне. Отже, при морському полюванні нам вже точно знадобляться саме мисливські ласти з довгими ефективними лопатями. Причому це повинна бути ласта з калошею закритого типу, що ідеально підходить за розміром. Якщо з лопатями приблизно все зрозуміло, то з приводу калош можна дати роз’яснення. При глибоких нирках гребок повинен бути максимально ефективним. Від цього буде залежати і результат полювання, і ваша безпека. Гребок буде тим ефективніше, чим менше втрачається енергії по дорозі від вашої ноги до лопаті. Можна скільки завгодно багато міркувати про матеріал лопатей і порівнювати карбон зі склопластиком, але потрібно пам’ятати, що дуже значуща частина енергії все-таки втрачається десь між ступень і лопаттю. Тобто якраз в калоші. Найчастіше причиною цих втрат є калоша занадто великого розміру. В цьому випадку калоша, по-перше, схильна до деформації в підошві, а по-друге, в калоші занадто великого розміру завжди «гуляє» вода, і ми витрачаємо сили не на те, щоб штовхати нас вгору або, припустимо, вниз, а на те, щоб в активній фазі гребка витісняти з підошви воду, яка спокійно заходить туди під час пасивної фази. Напевно, можна заперечити, що цей ефект легко усувається за допомогою використання неопренових шкарпеток великої товщини (7 мм). Але тут треба пам’ятати, що під час глибоких нирків зовнішнє гідростатичний тиск сильно здавлює неопрен, з якого зроблені наш гідрокостюм, шкарпетки і рукавички. Причому чим товщі неопрен, тим сильніше він втратить в товщині. Проста логіка говорить про те, що якщо ми пірнемо на 20 метрів в ластах, які щільно сидять на нозі виключно тому, що ми використовуємо 7-мм шкарпетки, то після досягнення заданої глибини неопрен стане вже товщиною не в 7 мм,а в 3-3, 5 мм. Тобто реальна зміна діаметра стопи складе вже під 6-7 мм. А такі речі чреваті ризиком втратити ласту під час спливання з глибини, особливо якщо на носок, припустимо, потрапила слиз з риби, яка нерідко зустрічається на днище рибальського ялика, який ви орендували. Втратити ласту під час спливання – це дуже і дуже неприємно.

Враховуючи, що люди їдуть до моря в сезон відпусток (тобто влітку), то і температура води в цей час теж вище, ніж під час «домашньої» полювання в рідних північних річках і озерах. Звідси ми робимо висновок, що звичні нам гідрики з 7-мм або 9-мм неопрену ми залишаємо вдома, а на морі купуємо легкі костюми товщиною в 3 мм або 5 мм.найчастіше саме 3 мм. Тут, напевно, можна зупинитися лише на тому, що все-таки краще використовувати саме мисливський гідрокостюм, а не легкий дайверський гідрик. Причин тому кілька. По-перше, при рівній товщині мисливський костюм буде набагато еластичніше і тепліше. По-друге, у мисливського гідрокостюма на грудях є захисна накладка для зарядки довгого арбалета, чого немає і ніколи не буде у дайверського. Ну і, по-третє, у мисливського костюма є капюшон. Напевно, хтось скаже, що в теплій воді можна полювати і без капюшона, але той мисливець, у якого за три-чотири години полювання в морі зі страшною силою згорали на сонці нічим не прикриті вуха і шия, після чого неможливо було не те що полювати, але просто лежати на спині, мене прекрасно зрозуміє.

Морська вода в 99% випадків набагато більш прозора, ніж прісна. З цього випливають дві рекомендації. Перша: прозора вода дозволяє нам помічати рибу на більшій відстані (відповідно, і риба бачить нас теж), тому ми змушені використовувати довгі морські арбалети з високою дальністю бою. Друга: висока прозорість води робить осмисленим використання гідрокостюмів з камуфляжним забарвленням.

. У чорному морі пошук і видобуток риби найчастіше відбуваються або поруч з підводними скелями або нагромадженнями каменів, або безпосередньо під камінням або в підводних гротах. Очевидно, що для того, щоб виявляти рибу в расселіні між камінням або темному гроті, нам знадобиться ліхтарик, здатний висвітити найдальший і темний кут. А враховуючи той факт, що ми використовуємо цей ліхтар лише час від часу, він може не мати надто вже великий автономності. До того ж при глибоких нирках тягати з собою великий і надмірно потужний ліхтар теж не дуже комфортно. Отже, ліхтарик повинен бути компактним і володіти при цьому потужним, але вузьким, сфокусованим променем. Також варто згадати про те, що полювання в каменях диктує і особливі вимоги, які необхідно враховувати при виборі гарпуна. Порада: залишаємо вдома свій улюблений наконечник з двома пелюстками. Якщо ви засадите це гарпун в щілину між камінням і там розкриються обидва пелюстки (як їм годиться, в общем-то), то цей гарпун залишиться там навіки, незважаючи на всі спроби його витягнути. Гарпун з одним пелюсткою можна витягнути, якщо повернути його пелюсткою вгору і трохи проштовхнути вперед, щоб пелюстка склався, і гарпун зміг вийти з расселіни. Або ж для полювання в каменях дуже добре підходять настільки нелюбимі прісноводними мисливцями багатозубі наконечники.

Гарпун з таким наконечником, по-перше, завжди можна легко витягнути з щілини (якщо він в неї проник, що буває досить рідко), а по-друге, тільки багатозуб дозволить вам надійно фіксувати невелику рибу, яка, припустимо, стоїть, щільно притулившись боком до каменю. Однозубий гарпун з довгим жалом просто не зможе пробити рибу і вийти з іншого боку на відстань, достатню для розкриття пелюстки. Йому завадить камінь, до якого риба притулилася. А багатозуб спокійно фіксує рибу, стискаючи її своїми трьома або п’ятьма зубами.

До розгляду конкретних моделей спорядження, які можна порекомендувати для полювання на чорноморському узбережжі можно дізнатися з посилання https://batiskaf.ua/165-podarki Слідкуйте за нашими публікаціями!