Док-станції google pixel stand другого покоління отримає вентилятор і забезпечить бездротову зарядку до 23 вт

16

Про смартфони google pixel 6, презентація яких намічена на 19 жовтня, вже відомо практично все. Свіжий витік розкриває дизайн і технічні характеристики док-станції google pixel stand другого покоління, яка, як очікується, буде представлена разом з новими смартфонами.

Gizmochina.com

Згідно з новим витоком, док-станція для прийдешніх флагманів google запропонує більш високу швидкість поповнення заряду, ніж пристрій попереднього покоління, і буде обладнана вентилятором для охолодження від перегріву при роботі. Новинка буде оснащена системою бездротової передачі енергії з двома котушками для зарядки смартфона і окремою котушкою для носяться пристроїв. При використанні з сумісними пристроями, передана потужність зможе досягати 23 вт.

При використанні смартфона з док-станцією, його можна буде використовувати в якості цифрової фоторамки, панелі управління розумним будинком, точки доступу до голосового асистента google асистент і багато чого іншого. Підставка буде підключатися до електромережі за допомогою порту usb-c. Очікується, що вартість пристрою складе $79.