Дитячі пазли 3.5.5

45


Дитячі пазли «Зоопарк»: цікава іграшка для Вашого малюка.Сучасні діти з юних років розбираються в мобільних гаджетах і швидко здатні зрозуміти принцип дії різних іграшок в телефоні або планшеті батьків. Цікавим представником мобільних іграшок для дітей молодшого дошкільного віку є додаток Дитячі пазли «Зоопарк».

З цими пазлами Ваша дитина в ігровій формі буде вивчати світ, зокрема, світ тварин, розширювати свій кругозір, тренувати логіку і пам’ять.

Суть гри закладена в її назві. Це додаток складається з досить простих пазлів – яскравих і милих звірят, яких необхідно зібрати з частин, хаотично розташованих навколо обриси тварини. Частини тварини досить великі, щоб юний гравець не промахнувся маленьким пальчиком.

А приємним доповненням до пазлам стануть звуки, які видають тварини після правильного вирішення головоломки на кожному з рівнів. Таким чином, крім тренування логіки, дитина дізнається і запам’ятає, як гарчить тигр або лев, який звук видає крокодил або єнот і т. д. Дитячі пазли «Зоопарк» створені для дітей, тому і оформлені вони відповідно – яскраво, просто і дуже мило. Тут немає ніяких зайвих елементів, тому Ви зможете завантажити іграшку в лічені секунди і оперативно відволікти дитину, наприклад, у громадському транспорті або машині.

Підводячи підсумок, зауважимо, що це привабливе мобільний додаток обов’язково сподобається Вашій допитливому малюкові та допоможе Вам зайняти дитину і провести час в тиші.


Завантажити

Android 4.0+